chiel1971 heeft 2365 reactie(s) geplaatst.
Vermakelijke film, geen hoogvlieger. Deed me wel erg denken aan Flatliners.
Nicolas Cage leeft zich heerlijk uit in zijn rol, leuk verwerkt met de klassiekers. Prima vermaak.
Voor een goedkope budget film vond ik hem nog wel gaan, vermakelijk. Maar het verhaal maakte wel rare sprongen en het acteerwerk was niet al te geloofwaardig.
Erg rommelig en niet boeiend of grappig, naar mijn smaak.
Prima klassieker, beetje gedateerd maar gaat er wel mee door.
Een prima klassieker, vermakelijke jeugdfilm. De remake heeft een iets donkerder einde, heb het boek nooit gelezen, weet niet welk einde authentiek is?
Goede docu serie, mooie beelden! Toch komt het meer binnen als het gekleurd is, werkt gewoon zo.
Goede film, ik mag dit wel. Lekker spannend en mysterieus, je vraagt je steeds af wat er nu eigenlijk aan de hand is. Ook de verwijzingen naar Friends vind ik erg leuk (geloof dat er een producer bij betrokken is die ook bij Friends zat, en natuurlijk heeft Julia nog een tijdje een bijrol gehad in Friends). Het einde is dan niet bevredigend voor veel mensen (dat ik lees) maar past wel in het verhaal, alle hints in het verhaal wijzen op deze uitkomst.
Deze film veraste mij, de muziek spreek mij totaal niet aan. Dus zetten hem eigenlijk aan met de verwachting dat het niks zou worden en hij snel weer af kan. Maar ik bleef toch de hele 2uur geboeid kijken. Goede film en prima acteerwerk! We kunnen het wel in NL, goede films maken. We doen het alleen zo weinig.
Mooi gemaakt, prima animatie film
Heftige beelden, en de opnames van de scholen maken je toch echt wel bang voor de toekomst. Kinderen worden al zo jong geleerd dat het westen de vijand is, en Rusland wilt vernietigen. Wij zijn echt te naĂŻef, Is al in meerdere programma's naar voren gekomen over dit onderwijs.
Mwoah, niet bepaald overdreven zoet, maar ook niet grappig. Net een 5
Leuke insteek, maar uiteindelijk toch weer heel zoet en voorspelbaar.
Leuke kerstfilm, mooi gemaakt. Persoonlijk vind ik het wel jammer dat er allerlei liedjes worden bezongen.
Natuurlijk gaat het vooral weer over familie (nu weten we het wel) verder wel een ok actie film
Mooi verhaal, mooie film. Poster geeft misschien het idee dat dit een dans film betreft, maar dat is niet zo.
Staat op SKY, maar heb je vast wel al gezien
Mooi epos voor een regenachtige zondagmiddag, prima klassieker
Dit blijft toch wel een mooie en goede film, ook 20 jaar later.
Las al ergens de theorie dat hij te populair was ten opzichte van hun eigen productie (s) dat ze hem daarom even weggehaald hebben. Maar een rechten kwestie klinkt logischer.
Klopt, maar ook wel grappig op een lugubere manier. Je geeft misschien wel een spoiler weg?
Prima film, goede cast en leuk verhaal
Erg leuk en grappig, vooral natuurlijk door Robin Williams, denk 1 van zijn laatste films. Aan het einde wordt hij nog geëerd want in dit jaar, 2014, overleed hij. Vreemd genoeg was deze film mij totaal onbekend.
Ergens had ik begrepen dat dit een komische film is, maar betreft gewoon een hallmark formule. Een 4 dus.
Aardige kerstfilm, niet zo zoet als hallmark films, maar natuurlijk wel kerst zoet.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series