chiel1971

Reacties


chiel1971 heeft 3697 reactie(s) geplaatst.

Interessante documentaire met een behoorlijk privé inkijkje in haar leven, hoofd eigenlijk.

7 • 2 jaar geleden

Mooi verhaal, origineel gebracht. Maar dat is dan ook direct de zwakte van deze film, te fragmentarisch. Springt van de ene verhaal lijn naar de andere en terug en vooruit en weer terug in de tijd. Heel origineel, maar daardoor zijn de karakters ook minder boeiend, verbind je je minder hiermee. Acteerwerk is prima.

9 • 2 jaar geleden

Mooie documentaire over deze legendarische man en zijn legendarische muziek, schitterend

8 • 2 jaar geleden

Heerlijke avonturenfilm, niet te moeilijk of te diepgaand. Prima vermaak, leuk om weer eens gezien te hebben.

8 • 2 jaar geleden

Mooi verhaal, goed gespeeld en mooi in beeld gebracht.

7 • 2 jaar geleden

Goed verhaal, prima film.

4 • 2 jaar geleden

Bar slecht acteerwerk, zonde van je tijd

Boeiende docu, zeker als je deze concerten bijgewoond hebt, die in NL dan wel.

6 • 2 jaar geleden

Een leuke familie, jeugd, kerstfilm

7 • 2 jaar geleden

Indrukwekkend en boeiend verhaal, prima cast!

7 • 2 jaar geleden

Mooie aangrijpende film, en heel goed gespeeld door Phoebe-Rae Taylor.

6 • 2 jaar geleden

Wederom goed acteerwerk van Saoirse. Een bijzondere film, alhoewel hij mij niet helemaal kon overtuigen. Maar zeker wel de moeite waard.

4 • 2 jaar geleden

Wat een tegenvaller zeg, belabberd acteerwerk. Verder precies wat Rensini omschrijft. Jammer, had meer in kunnen zitten.

8 • 2 jaar geleden

Heerlijke actie film met prachtige beelden, redelijk veel linkjes naar de eerste film. Maar hij haalt het niveau van de eerste film niet. Maar zeker de moeite waard! Vooral op groot scherm.

5 • 2 jaar geleden

Saaie film, kon mijn aandacht niet vasthoud eigenlijk

7 • 2 jaar geleden

Goede drama film, prima acteerwerk. Tragisch en mooi verhaal.

4 • 2 jaar geleden

Af en toe een flauwe glimlach, meer levert deze film niet op bij mij

5 • 2 jaar geleden

Best een aardige horror. Leuk tussendoortje, niks mis mee.

4 • 2 jaar geleden

Ondanks de boodschap en het goede acteerwerk kon deze film mijn aandacht niet vasthouden. Vind hem vooral erg saai.

8 • 2 jaar geleden

Mooie film, goed verhaal en prima geacteerd. Aanrader, vreemd genoeg had ik nog nooit van deze film gehoord.

6 • 2 jaar geleden

Denk dat ik te hoge verwachtingen had, laat ik wel zeggen: het acteerwerk van Cillian is waanzinnig. Ook de vormgeving ziet er prachtig troosteloos uit. Verder vind ik het vooral een erg saaie film die een stuk korter had kunnen zijn. Het verhaal vind ik ook wat onafgemaakt.

Boeiende documentaire over deze engelse films, die nog regelmatig worden uitgezonden door de BBC naar mijn idee.

7 • 2 jaar geleden

Dit is toch wel weer een beter deel, origineel bedacht (voor die tijd) en leuke cast. Prima horror film.

Nog slechter dan het vorige deel...zonde van je tijd

5 • 2 jaar geleden

Aardige niet al te originele avonturen film, vooral door Brooke de moeite waard. Wel wat gedateerd denk ik.