orthrus heeft 316 reactie(s) geplaatst.
Fantastische film. Een absolute aanrader die anno 2024 meer actueel is dan ooit, met Jack Nicholson op zijn best.
Oppervlakkige en weinig humoristische film. De twee hoofdrolspelers zijn Eddie Murphy en Owen Wilson. Wilson is eigenlijk nooit grappig geweest, Murphy zeker wel. Totdat we na een film of tien zijn "trucje" wel doorhadden.
Gelukkig neemt deze film zichzelf niet al te serieus. Een beetje humor, voor de rest heeft deze film weinig om het lijf.
Anderhalf uur lang matig uitgevoerde zwaardgevechten en voor de rest een oppervlakkig liefdesverhaaltje tussen een labiele vrouwelijke ridder en een Moorse prins. Dat was deze film in een uitgebreide notendop.
Sommige beweren dat de wereld een betere plek zou zijn als er meer dames aan de macht zouden zijn. En laten we eerlijk zijn, misschien is dat ook zo. Maar als we deze film mogen geloven, dan kunnen we daar beter niet aan beginnen. Wow, dit was misschien wel de slechtste film die ik ooit gezien heb. Want één ding staat als een paal boven water, Rocky was zonder enige twijfel de beste acteur in deze film.
Gelukkig, Disney heeft het tweede seizoen van deze serie inmiddels gecanceld. Dit was de minst bekeken Star wars serie uit de geschiedenis van Disney +
Als je een fan bent van knullige films waarin alleen maar geschoten en gevochten wordt en voor de rest niets te zien is. Dan is dit de film voor jou! Wil je echter een film met een klein beetje inhoud, dan zou ik deze links laten liggen. En dan druk ik me nog voorzichtig uit.
Erg interessante serie over vaak onbekende Britse eilanden. Met allen hun eigen geschiedenis, die vaak teruggaat naar de tijd van de Vikingen. Vreemd blijft dat de presentator de hele serie dezelfde blouse aanheeft. Of het nu 30 of 5 graden Celsius is.
Laten we eerlijk zijn. Dit is extreem voortborduren op voorgangers. Erg voorspelbaar en een beetje politiek correct. Alles bij alles zat niemand te wachten op deze film en zijn voorganger "Ghostbusters: Afterlife" Soms moet je weten wanneer je moet stoppen. Een hele kleine voldoende.
De knappe Lana Clarkson speelde een hoofdrol in deze erg slechte film. Ze werd vooral bekend vanwege haar relatie met de uiterst bekende muziekproducent "Phil Spector" (o.a. The Beatles, The Beach Boys en Ike and Tina Turner) Beiden hadden een relatie totdat hij haar in 2004 door het hoofd schoot. Hij kreeg een levenslange gevangenisstraf en overleed in de gevangenis in 2021.
Laten we eerlijk zijn. De Britse afleveringen van deze serie waren veel beter dan de Amerikaanse seizoenen die later werden uitgezonden. Uiteindelijk blijkt dat bijna elk restaurant waar Ramsay zich mee bemoeide achteraf toch failliet is gegaan.
Eens in de zoveel tijd heb ik zin om foute en slechte films te bekijken. De laatste paar dagen had ik zo'n periode. En laten we meteen met de deur in huis vallen, deze film sloeg met vlag en wimpel betreffende beide punten. Deze film is zo vaag, slecht geacteerd, geheel verhaal-loos en zo kan ik nog wel even doorgaan. Maar met één vraag ben ik echter blijven zitten. Zou de eerste generaties tempeliers hun vooraanstaande gevangen op dezelfde manier gestraft hebben als de tempeliers in deze film? Laten we dat vooral niet hopen, want dat zou de wereldgeschiedenis in een geheel ander daglicht plaatsen.
"Sword And Sorcery Movie's" waren mateloos populair tweede helft jaren tachtig en begin jaren negentig. Door het grote kassucces van Conan the Barbarian zijn er in die tijd talloze films gemaakt die 'geĂŻnspireerd' waren door Conan, maar dan vaak met meer bloed en bloot. Zo ook dit exemplaar. Bijvoorbeeld de hoofdrolspeelster van deze film is de gehele en dan ook de hele film topless te zien zonder enige bovenkleding. Dit voegt uiteindelijk niets toe aan deze waardeloze film. Maar ja, anno 2024 zou dit natuurlijk ondenkbaar zijn. Ach, tijden veranderen, laten we het daar maar op houden.
Redelijke lowbudgetfilm waarvan de naam niet helemaal de lading dekt. Maar er is één opmerkelijk ding betreffende deze film en dat is dat een dochter van Jack Nicholson de hoofdrol speelt. Inderdaad opmerkelijk want buiten deze rol was ze weinig te zien op het witte doek.
Hebben hebben al deze bekende acteurs een weddenschap verloren waardoor ze gedwongen werden om in deze bagger film te acteren? Wat een waardeloze film, verschrikkelijke verhaallijn. pathetische actiescènes, slecht acteerwerk, saai en voorspelbaar. Doe dit uzelf a.u.b. niet aan.
Bedankt Disney, jullie hebben de Star wars franchise eigenhandig de nek omgedraaid. Ik was een groot Star Wars fan. Vanaf het eerste uur. En laten we eerlijk zijn, dit is zo verdomde slecht. Om echt elke reden. Bijvoorbeeld: Een van de hoofdrolspeelsters (De goede van beide tweelingzusjes) werkt als onderhoudsmonteur op een ruimtevrachtschip, als er een reparatie nodig is aan de buitenkant van het gigantische ruimteschip, doet ze een verwoede poging deze storing te verhelpen. Als er plotseling een brandje ontstaat, kan ze dat gelukkig blussen met haar trouwe 'brandblusser' Pip. Ehhhh, een brandje in het vacuĂĽm van het oneindige heelal?! Hahaha. En dan: Kuch! Episode 3. #OMG. Dit was tevens de laatste aflevering die Disney op dit moment in de V.S. had uitgebracht. De rest van deze serie laat ik lopen.
Heb deze Low-budget komedie bekeken op Tubi. Ietwat vreemde film die soms, heel soms een vage glimlach op je gezicht laat verschijnen. Maar doe geen moeite om deze film gaan bekijken. Dat is hij niet waard.
Wil je zonder budget een indie-film maken? Laat dan aub het actie genre links liggen. Deze film heeft totaal geen verhaallijn en bestaat uit 87 minuten lang hersenloos schieten en vechten met elkaar. Dit is één van de slechtste en lachwekkendste films die ik ooit gezien heb.
Beter dan veel van zijn voorgangers in deze franchise. Vermakelijk amusement in een aangenaam tempo. Geef het openlijk toe. Laat deel twee maar komen.
Regel een zak geld, tien regels tekst en dan heb je toch mooi de naam van Mel Gibson op de filmposter van je waardeloze B-film staan.
OMG, dit sloeg nergens op. Een ronduit verschrikkelijke film. Misschien was dit een aardige game op PC of console. Maar de film was een gedrocht, groter dan de monsters in deze film. Deze rolprent deugt van alle kanten niet en iets positief is er ook niet te ontdekken. Misschien de CGI, die was redelijk.
Net een iets andere insteek dan het origineel. Het blijft voor mij het uitmelken van een voormalige hitserie. Blijkbaar gaat er nog veel meer komen betreffende deze franchise.
Op Tubi kom je redelijk wat slechte films tegen. Maar veel slechter dan dit gedrocht gaat het niet worden. Vage sciencefictionfilm. Erg traag, amateuristisch en grotendeels opgenomen in een vervallen bioscoopzaaltje. Dit alles is aangevuld met een hoop erg matige CGI. Weet niet wat de gedachte achter deze low budget treurigheid was? Maar een vervolg is er inmiddels. Veel plezier allemaal, maar ik sla een keer over.
Vermakelijke film. Ga hier onbevooroordeeld in en je hebt een aangenaam anderhalf uur entertainment. In niets blinkt deze film uit en laten we eerlijk zijn, dat is in dit geval ook helemaal niet nodig.
Film combineert: Horror, thriller en comedy. Op zich een best vermakelijk B-film. Alleen het einde, daar had ik een beetje moeite mee. Een beetje boter noch vis.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series