Haberdoedas heeft 390 reactie(s) geplaatst.
De film is inderdaad gebaseerd op een game.. een game die ik overigens helemaal stuk heb gespeeld in de arcade-hal (Spiel-O-Theek) en later bij vrienden op de Nintendo volgens mij..
De filmversies van Street Fighter zijn overigens allemaal bagger.. Ik weet nog dat de eerste uitkwam, met JCVD als Col. Guile en Raul Julia als Bison.. Yes! Eindelijk mijn favoriete vechters uit de game in een film.. maar na het aanschouwen van de film bleef ik met een grote teleurstelling achter..
Nooit begrepen waarom ze met dit deel op de proppen kwamen.. ik heb deze ook gezien en werd hier nou ook niet bepaald vrolijk van..
Onderstaande video met beelden van de game hoe dat er in 1987 uitzag.. geen indrukwekkende CGI, maar misschien wel veel leuker om te zien..
https://youtu.be/6b3xNeoMYBU
Linkje naar de eerste met JCVD..
Street Fighter (1994)
Nog niet beschikbaar om te streamen (daar mis je ook niks aan..) maar hij wil net als deze nog weleens op TV voorbijkomen..
De originele film, die overigens niets te maken heeft met deze franchise..
The Street Fighter (1974)
Met Bruce Lee dus altijd goed..
In de gamereeks Tekken en de gelijknamige film Tekken (2010) is het character Marshall Law een ode aan Bruce Lee..
Grappig kort filmpje over twee astronauten die op een soort van trainingsmissie zijn in het onherbergzame gebied op IJsland.. maar dat gaat natuurlijk niet van een leien dakje..
Nieuwsgierig geworden? Het filmpje is via onderstaande link te bewonderen op YouTube..
https://youtu.be/flYj8klYD-8
Haha.. inderdaad.. leuk klein rolletje van “Don’t Hassel the Hoff”.
Een cameo van Stan Lee mag natuurlijk ook niet ontbreken.. en zelfs James Gunn Sr. (De vader van de regisseur..) als rare ouwe kerel schiet ook even voorbij.. in de gauwigheid kwam Jeff Goldblum ook nog even buurten..
Net wat je zegt.. erg leuke film en de soundtrack is ook nog eens dik in orde..
Gisteren begonnen met deel 3..
Vandaag dus maar deel 2 opgezet.. Ik weet het, het is niet de juiste volgorde.. Maar ik had niet verwacht dat ik deel 3 zo vet zou vinden..
Ik heb deze film wel al eerder gezien, denk dat ik halverwege in slaap ben gevallen, of misschien was ik wel Marvel-moe.. ik weet het niet..
Voor nu even deze volgorde.. 3, 2.. maar ik ga ze heus nog wel een keer in chronologische volgorde kijken.. want ze zijn leuk genoeg.
In het derde deel genoeg subtiele grappen en gadgets voorbij zien komen.. het tweede deel zit ook vol met van die kleinigheden die de film groots maakt.. mij viel meteen het shirt wat Chris Pratt droeg op..
https://www.slashgear.com/777879/that-guardians-of-the-galaxy-2-shirt-worn-by-star-lord-whats-on-it/
Ik geef een 8 voor dit tweede deel.. en ik moet toegeven.. ik heb het nu ook.. het Guardian of the Galaxy-virus
Ander leuk weetje..
Sean Gunn die de rol van Kraglin op zich neemt in alle Guardian of the Galaxy films, is het jongere broertje van regisseur James Gunn..
Een van de beste films van Kevin Smith..
Zeg maar gerust een liefdesverhaal.. met een eigentijdse en brede kijk op het thema Liefde..
Bijna alle acteurs van Smith’s vorige films (Clerks en Mallrats) spelen ook weer in deze Chasing Amy..
Kevin Smith werkt graag met deze acteurs, die je dan ook zult herkennen van zijn eerdere films, en vaak in zijn latere werk ziet terug keren..
Acteurs als Ben Affleck, Matt Damon, Ethan Suplee, Joey Lauren Adams, Jason Lee, Scott Mosier en vele andere grote en kleine namen zul je dan ook in veel van zijn films voorbij zien komen.. soms met een andere, maar heel vaak dezelfde rol of karakter uit de andere films..
De films hebben onderling misschien dan wel een ander thema, maar de rode draad ‘comics en superhelden’ loopt in al zijn films door..zo ook in deze film.. Quotes en dialogen over superhelden zijn dan ook in Chasing Amy volop aanwezig..
Een kleine greep;
https://en.wikiquote.org/wiki/Chasing_Amy
Fan van het eerste uur.. ik heb zo’n beetje alles wel van Kevin Smith.. Ja ja, ik weet het.. “Zijn vrouw belde net..dat ie z’n schoenen terug wil..”
Nee, zonder gekheid.. Kevin Smith is, zeker in dit genre mijn favoriete regisseur.. of het nou films die zijn uitgebracht onder zijn eigen label View Askew, of films waarin hij als regisseur of schrijver een bijdrage levert.. ik heb ze allemaal wel gezien of in mijn collectie zitten..
De rol van Silent Bob van het duo Jay and Silent Bob vind ik echt geweldig leuk.. maar ook een serieuze rol speelt hij met gemak..
-De podcast onder de naam SModcast is voor fans zeker de moeite waard.. als je van comics en absurde onderwerpen houdt (zoals in zijn film Mallrats het vraagstuk; Zouden Superman en Loïs Lane samen een kind kunnen krijgen?) dan zijn ze erg vermakelijk..-
Terug naar de film..
Ik vind het een hele vette film, mijn cijfer is dan ook een 8, dat komt misschien omdat ik idolaat ben van films uit dit genre, en zeker als Kevin Smith daar bij komt kijken..
Krijg nou wat.. zit ik een onder een bericht, over binnenkort te verdwijnen series en films van Netflix, waaronder dus ook de serie Taboo.. een stukje te schrijven of er al info is over een tweede seizoen..
Zie ik ineens bovenstaand bericht voorbijkomen..
Dank voor dit bericht, Renée.. een smoes heb ik niet.. Normaal gesproken lees ik altijd wel alle nieuwsberichten en al helemaal de 🔥 hot, lit en on fire-berichten.. ik heb er denk ik gewoon overheen gelezen.. wat overblijft zijn mijn welgemeende excuses..
Straight Outta Compton over de rapformatie N.W.A. heb ik gelukkig al op dvd..
Ik ben een tijdje geleden begonnen met de serie Bones op Disney+ te kijken, en ben alweer halverwege het laatste seizoen met bingen..
Ik zat me al te bedenken welke serie ik zou gaan kijken als ik eerdaags de laatste aflevering heb gezien..
Gelukkig is Renée weer eens de redder in nood met dit handige lijstje.. en heb ik alvast Taboo in mijn agenda gezet..
Ik zie dat ik tot 10 september de tijd heb om deze vette serie op de valreep nog even mee te pikken..
Leuke serie, om vanwege het mysterieuze verhaal, in alle stilte en vooral lekker in het donker te kijken..
Tom Hardy die de rol als James Keziah Delaney zo overtuigend speelt dat je gewoon de kriebels van hem krijgt.. Ik vind persoonlijk zijn acteerwerk in deze serie echt van hoogstaand niveau, eerlijk gezegd beter als in sommige films van/met hem..
Er gaan geruchten over een tweede seizoen.. dat hebben we kunnen lezen in een eerder verschenen persbericht op FilmVandaag..
https://www.filmvandaag.nl/nieuws/14115-tweede-seizoen-van-taboo-met-tom-hardy-eindelijk-in-aantocht
Mysterieuze serie met een nog groter mysterie rond de verschijningsdatum..
@reneevermeeren @redactie
Tweede seizoen is inmiddels bevestigd.. maar wanneer? Please, please.. weten jullie al meer..?
Als jullie meer weten houd ons dan niet langer in spanning.. Want voor deze vette serie bestaat er gewoonweg geen vervanging..
Al zijn de makers van Taboo qua datum nogal traag.. Het allerlaatste nieuws over Taboo lezen we uiteraard als eerste bij FilmVandaag..
Een klein rijmpje voor een lach.. Gegroet en een..
Hele fijne dag..
Haberdoedas
Ik had al zo’n vermoeden dat jullie voor deze oplossing gingen.. denk ook dat dit de juiste is.. hij staat nu ook onder de goede ID..
Ik heb een abonnement op Canal Digitaal genomen (meer om nostalgische redenen.. is toch het oude Filmnet.. wat later Canal+ werd.. en later nog opgesplitst in Sport1 en Film1.. uiteindelijk ging dat over in Ziggo Sport en naam Film1 bleef zoals die was.. kortom het cirkeltje is weer rond..)
Het aanbod is voornamelijk televisie in dezelfde zin als wat Ziggo of dergelijke diensten aanbieden.. Films is hetzelfde aanbod als wat Film1 in zijn pakket heeft.. series daarentegen worden uitgebracht onder de naam Canal+ Series..
Leuk aanbod.. dat wel.. Voor mij niet interessant, dit omdat ik al Ziggo en behoorlijk wat streamingdiensten heb.. dat is al een behoorlijk kostenplaatje, en het aanbod op Canal Digitaal met €15 aan kosten is voor mij hier op geen aanvulling..
Net wat je zegt.. dat het aanbod op Canal Dit behoorlijk vaak en snel veranderd, is er soms geen touw aan vast te knopen, en vind ik de app vaak onoverzichtelijk..
Maar gelukkig bestaat er FilmVandaag, waar met man en macht wordt gewerkt, om de wirwar in het aanbod van de vele en vooral je favoriete streamingdiensten, up-to-date en overzichtelijk te houden..
Kaz en Daan, Thanks hiervoor.. en niet te vergeten.. de redactie voor al het filmnieuws (vaak al eerder als de ochtendkrant 😄) en natuurlijk alle bijdragers voor de vele reacties 👍🏻
Al met al.. een dikke pluim voor FilmVandaag..
Hoi @daan en @kaz,
Ik weet niet of iemand hier mee geholpen is?
Seizoen 1 Aflevering 1: Everglades Aflevering 2: Saguaro Aflevering 3: Great Smoky Mountains Aflevering 4: Grand Canyon Aflevering 5: Badlands Aflevering 6: Yosemite Aflevering 7: Hawai'i Volcanoes Aflevering 8: Big Bend Aflevering 9: America's National Parks: Bears Aflevering 10: Animals of America's National Parks Aflevering 15: Channel Islands Aflevering 16: Voyageurs Aflevering 17: Lake Clark
Dit is de programmering zoals die op Canal Digitaal staat..
Inmiddels 13 afleveringen beschikbaar, waarvan 1 t/m 10 tot 30 november en 15 t/m 17 tot 13 september..
In eerste instantie dacht ik dat er 17 afleveringen beschikbaar waren, maar dat blijken er dus 13 te zijn..
Mijn excuses hiervoor.. vannacht ook helemaal niet bij stilgestaan om even te kopiëren en plakken van Canal Digitaal..
Hoi @daan @kaz
Ik heb net een suggestie, en nog wat verder onderzoek gedaan.. maar volgens de programmering op Canal Digitaal (1 op 1 de titels van de afleveringen naast elkaar gehouden..) hoort de ID die ik heb ingestuurd bij deze documentaire die nu te zien is.. maar.. de ID staat al in de FV database..
America's National Parks (2022– )
Om het ingewikkelder te maken zijn er onder de titel ‘National Parks’ op Canal Digitaal, ook meerdere afleveringen te zien van deze documentaire..
America's National Parks (2015–2016)
Die dus ook al in de FV database staat..
Canal Digitaal heeft de afleveringen door elkaar gehusseld, want ze hebben niet dezelfde volgorde die IMDb aan houdt..
Verder staan er op Canal Digitaal afleveringen tussen die ik bij geen enkele docu-reeks kan plaatsen en waar ik dus ook niet de bijbehorende ID voor jullie kan vinden..
Ik hoop dat jullie het nog snappen, want ik zie door de vele parken het bos niet meer..😄
Algemeen..
*Let op!! Er zijn een paar afleveringen die beschikbaar zijn op Canal Digitaal tot 30 november en een aantal maar tot 13 september..
**De link van FV brengt je netjes naar Canal Digitaal waar je de inmiddels 17 beschikbare afleveringen kunt zien.. alleen is het een mix van meerdere docu’s uit de FV-database (zie linkjes)..
***Of het zin heeft, of dat het niet al teveel gedoe is om alles te specificeren onder welke docu waar en tot wanneer precies te zien is op Canal Digitaal weet ik niet.. dat laat ik liever aan de specialisten Kaz en Daan over..
On topic..
Stuk voor stuk supermooie documentaire’s om te zien.. ben je ook benieuwd? Klik dan op de link van Canal Digitaal, zo kom je in de app van Canal Digitaal en kun je beginnen met een indrukwekkende reis langs de mooie nationale parken die Amerika rijk is.. jammer genoeg niet ingesproken door David Attenborough, maar wel vol met hele mooie beelden van de natuur aldaar..
Heel veel kijkplezier in ieder geval..
Gebaseerd op ware gebeurtenissen..
De film vertelt het verhaal over de Slag om het Hürtgenwald.. Een gevecht wat plaatsvond in de herfst/winter van 1944.. Een vergeten slag, dit te meer om dat deze plaatsvond tussen de Slag om Arnhem en het Ardennenoffensief die strategisch veel belangrijker waren..
Het doel van deze operatie was het beschermen van Amerikaanse geallieerden.. Ten einde van de oorlog werd het Volkssturm opgericht, een afdeling van veelal ongetrainde soldaten bestaande uit mannen en vrouwen in de leeftijd van 16 tot 60 jaar.. Niet gek dat de Amerikanen dachten dat deze klus gemakkelijk zou zijn om deze Volkssturm de kop in te drukken. Maar niets bleek minder waar want ze troffen niet het Volkssturm, maar kregen te maken met tot de tanden bewapend getrainde soldaten, wat uitmondde in een treffen met een bloederige afloop..
De rol van soldaat Manning wordt gespeeld door Ron Eldard, een ondergewaardeerd acteur die de rol met volle overtuiging weet neer te zetten..
De angst, het geweld en het beklemmende gevoel gaat met deze film zeker niet in je kouwe kleren zitten..
Laat je meeslepen in deze zwarte bladzijde van de Amerikaanse geschiedenis, die weinig aandacht heeft gekregen mede door de grote verliezen aan de Amerikaanse kant (zo’n 60.000 Amerikaanse soldaten zijn gesneuveld) maar één die wel heel belangrijk is geweest voor de verdere geschiedschrijving van de Tweede Wereldoorlog..
Ik geef een 8 voor het trouw blijven aan wat er zich in deze slag daadwerkelijk heeft plaatsgevonden, de film wordt nergens overdreven of zoetsappig gemaakt.. Een 7 voor het acteerwerk, waar Ron Eldard het meeste uitblinkt van alle andere acteurs.. Maakt een dik verdiende 7,5 voor deze indrukwekkende film..
Veel kijkplezier..
Voor na de film nog wat leesvoer..
https://nl.wikipedia.org/wiki/Volkssturm
In het Engels (meer info):
https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_H%C3%BCrtgen_Forest
In het Nederlands (beknopter)..
https://nl.wikipedia.org/wiki/Slag_om_het_H%C3%BCrtgenwald
Veel leesplezier..
Om Nom..
Bekend van het verslavende spelletje Cut The Rope, waarin je door middel van touwtjes doorknippen, er voor moet zorgen dat het groene grappige beestje niet verhongerd..
Meer iets voor de jeugdige kijkertjes, of voor de kijkers die benieuwd zijn naar de avonturen van Om Nom..
Dat Om Nom buiten het spelletje ook nog een leven heeft waarin hij in de meest doldwaze situaties terechtkomt is wel grappig om te zien, maar meer ook niet..
Vooralsnog zijn er op Netflix drie afleveringen te zien, maar die zullen in verloop van tijd wel worden aangevuld.. Voor de fans zijn er inmiddels al 22 seizoenen met een totaal aan 212 afleveringen al uitgebracht..
Sukkel..
Ik heb wel een mening over deze Thijs Gröömer, maar die ventileer ik liever niet hier..
Ook al vind ik de straf aan de lage kant.. het recht heeft in ieder geval gezegevierd.
Ik vond het wel een redelijke film..
Aan het verhaal ligt het niet, en de drie eigenlijk vier hoofdrolspelers als je Jonathan Majors meetelt.. waren op het moment van uitkomen veelbelovende en goed uitziende acteurs. De muziek in de film is voornamelijk gangsta-rap van vrij nieuwe rapmuzikanten, echte old school hiphop hoef je dus niet te verwachten, daarom zal deze film eerder bij jong publiek in de smaak vallen..
Wat storend overkomt zijn de gemixte scènes met computerspelletjes en real life.. ook de wat vreemde scènes zoals het begraven van een skateboard zullen niet snel in de smaak vallen..
Als je de film vanuit perspectief bekijkt, hoe jongeren in het algemeen, in criminele wijken met een gangcultuur proberen te ontsnappen en dromen van een beter leven.. zal de film beter te behappen zijn..
Verder een keiharde en rauwe film waarin de hoofdrolspelers echt wel goed acteerwerk leveren..
Ik heb de film dan ook gewaardeerd met een kleine zeven..
Verder een rauwe film waarin de hoofdrolspelers echt wel goed acteerwerk leveren..
Misschien een nutteloze documentaire.. maar lang niet zo nutteloos als uw bijdrage onder dit nieuwsbericht..
Dit is inderdaad een verrassend goede en leuke serie..
Zowel het verhaal, eigenlijk meerdere verhalen over de diverse personages rondom een brandweerkazerne als het acteerwerk en de special effects.. Geen overdreven Michael Bay ontploffingen waar hele steden tot grond worden gelijkgemaakt, of auto’s die tien keer over de kop vliegen.. maar geloofwaardige situaties waar deze ‘helden zonder cape’ in terechtkomen..
Ik ben nog even bezig met The Bear en ga daarna zeker verder met deze serie..
Broodje Martino
In het eerste deel van de serie staat een heerlijk broodje centraal waar de brandweerlieden, in hun pauzes of na een dag hard werken van genieten.. Ik had er nog nooit van gehoord, maar na wat speurwerk heb ik het verhaal achter deze snack, en het recept kunnen vinden.. Goed te doen, en gemakkelijk zelf te maken..
https://www.dewarmebakker.com/nl/content/zo-ontstond-het-broodje-martino
Door het grote aanbod van alle streamingdiensten en de immens grote database hier op FilmVandaag was deze serie mij even ontschoten.. Maar dat is geheel mijn eigen schuld, ik was vergeten om de serie in mijn watchlist te zetten..
Gelukkig is er Renée, die wel alles nauwlettend in de gaten houdt, zodat we geen enkele film of serie hoeven te missen.. Dank maar weer
Bij de staredown van het aanstaande gevecht was het in ieder geval al een gezellige boel..
https://youtu.be/oExXTJwrwS4
“ Only the green moves me, I got a clean Uzi, a pair of gloves and a mask from the Scream movie. So if you plotting on popping off, then scheme smoothly”
Lloyd Banks - I’m So Fly
Ik weet nog goed dat de eerste Scream uitkwam. Ik had hem gereserveerd bij de plaatselijke videotheek, waar de eigenaar een goede vriend van mij was.. ik had dan ook wat privileges en mocht de film, toen nog op VHS een dag eerder al zien.. Op VHS?
Films op dvd werden toen heel summier aangeboden voor verhuur omdat niet iedereen na het debacle van Philips CD-I, een dure dvd-speler durfde aan te schaffen.. Mijn eerste speler van het merk waar ik al meer apparatuur van had kostte destijds zo’n 2000 gulden.. Twee, drie jaar later toen de dvd wat meer ingeburgerd was en het aanbod meer vorm kreeg, heb ik Scream alsnog op dvd gekocht..
Ik had er uiteraard voor kunnen kiezen om de film in de bioscoop te gaan kijken, maar mijn geld besteedde ik liever aan mijn thuisbioscoop..
Zo’n beetje tegelijk met het uitkomen van Scream waren er nog twee hele vette films in het zelfde genre..
De slasher films I Know What You Did Last Summer en Urban Legend zijn een beetje van hetzelfde laken één pak.. Onbezonnen jongeren, stuk voor stuk mooie, knappe vrouwen en hunks met wasbordjes, die op de meest verschrikkelijke manieren om het leven komen doordat ze op de hielen worden gezeten door een psychopatische seriemoordenaar..
I Know What You Did Last Summer vond ik het vetste en dan vooral het sfeertje in de film, het angstaanjagende geluid wat uit de speakers knalde was natuurlijk de kers op de taart.. Later is deze film nog aangevuld met een vervolg die ik jammer genoeg wat minder vond.. Urban Legend was ook wel een aardige film, een film waarin gemoord werd aan de hand van urban legends (broodje aap-verhalen), leuk, maar haalde het niet bij de twee andere films.. De sequels van Urban Legend waren helemaal bagger
Scream daarentegen was gewoon heel erg goed.. heel beklemmend en eng.. Alleen thuis zijn, een telefoon die overgaat, een vervormde stem die je verteld dat je laatste uur heeft geslagen en kort daarna het gevoel hebben dat er iemand in huis is en uiteindelijk na een kort gevecht het loodje leggen.. Een grotere angst bestaat er haast gewoon niet, ik denk dat meerdere mensen na het zien van Scream op hun hoede zijn geweest als 's nachts de huistelefoon rinkelde..
Scream is de enige die meerdere vervolgen heeft, waarvan de ene beter als de andere.. Er is zelfs een parodie op, onder de titel Scary Movie zijn er inmiddels ook al vijf verschenen.. Wat helemaal vet was, was de franchise die ontstond door de films, volgens mij heeft iedereen weleens een Ghostface masker gezien, of zelfs in handen gehad.. Tot op de dag van vandaag is er zeker onder de fans, een hype gaande, en gaan die Scream-maskers als zoete broodjes over de toonbank.. Vele soorten heb ik al voorbij zien komen, maskers die gesigneerd zijn, de vele soorten gezichtsuitdrukkingen, de een nog enger als de andere en maskers uit de verschillende delen.. Ik ben niet verder gekomen als twee maskers uit het eerste deel die dan ook heel mooi in de vitrine staan..
De vele gezichten uitdrukkingen van Ghostface uit de eerste delen van de Scream franchise kun je hier zien
https://www.scream-thrillogy.com/2020/11/scream-masks.html
Ik heb wel weer zin in een nieuwe Scream movie, het laatste deel vond ik ook wel leuk,.. laat ik het anders zeggen.. hij viel mij in ieder geval niet heel erg tegen..Dus kom maar op met Scream 7..
Ik had wel al ergens gelezen dat er werd gespeculeerd over een vervolg, maar nog niets over de regisseur.. Leuk dat het Landon is geworden want de Happy Death reeks zijn ook hele goede films, en het We Have a Ghost is niet een heel enge film, meer voor de wat jeugdige kijkertjes maar is wel heel goed gedaan..
Thanks @Eline, voor dit leuke nieuwtje..
Ondanks het regenachtige weer wil ik iedereen een hele mooie dag wensen..
Groetjes Haberdoedas
Een leuk weetje..
De bedenker van de serie was een vaste bezoeker van broodjeszaak Mr. Beef uit Chicago en was bevriend met de zoon van de eigenaar..
Het interieur van The Bear is dan ook een één op één kopie van Mr. Beef..
Kijk zelf maar..
https://www.tripadvisor.nl/Restaurant_Review-g35805-d491348-Reviews-Mr_Beef_on_Orleans-Chicago_Illinois.html
Ik ben net begonnen met de eerste aflevering van het tweede seizoen.. en zit er weer helemaal in.. leuk toch?
Ik vond het leuk om het even te vermelden.. maar ik ga weer gauw verder kijken..
Hey Holly,
Ik weet dat jullie altijd heel secuur met gevoelige informatie omgaan.. dat je het hebt doorgespeeld naar een betrouwbare bron als Lise is daarom heel begrijpelijk..😂😂
Ik heb het nieuwtje van Lise al gelezen en een reactie achtergelaten..
Graag gedaan en tot het volgende nieuwtje..
Groetjes en een hele fijne avond
*Ik heb de link verwijderd en er de link van FilmVandaag (Item van Lise) voor in de plaats neergezet..
Hey Lise,
Ondanks alle delen die inmiddels verschenen zijn, ben ik echt reuze benieuwd naar Saw X..
Er zijn als grap op de BarbenHeimermeme inmiddels ook wat memes bedacht voor Saw X en de nieuwe Paw Patrol film.. Daar hebben ze Saw Patrol van gemaakt..😃
https://metro.co.uk/2023/08/01/sawpatrol-new-barbenheimer-saw-x-paw-patrol-mighty-movie-19229302/
In tegenstelling tot Barbie en Oppenheimer wat bijna hetzelfde publiek trekt.. zal de kloof wat groter zijn tussen Saw X en Paw Patrol..
Mooi geschreven weer.. en altijd leuk om de laatste filmnieuwtjes bij jullie te lezen..
Thanks, and keep us posted..
Ik zit al helemaal klaar om straks het tweede deel te gaan bingen..
Wat een vet eerste seizoen was dat zeg, vanaf de eerste aflevering gekluisterd gekeken.. Na het zien meteen opgezocht of er een tweede seizoen zat aan te komen.. en gelukkig was dat het geval.. moest nog wel even een paar maanden wachten..
Vanavond is het zover.. het langverwachte tweede seizoen.. Verder met het hoofdverhaal en natuurlijk de gebeurtenissen rond de personages, want die hebben allemaal invloed op het redden, of de ondergang van het familierestaurant..
Ik ben zo fan van deze serie dat ik een prop uit de serie heb gekocht.. namelijk een waarschuwingsbord..
In sommige scènes gefilmd vanuit het kantoortje, zie je door de deuropening een wasbak met daaronder een geel Wet Floor waarschuwingsbord in de vorm van een banaan.. Nou, die prijkt hier ook in de gang als er net gedweild is..
Misschien ben je net als ik fan van deze leuke serie, er staan tien nieuwe afleveringen te wachten om te bingen..
Nog geen fan? Begin dan met het eerste seizoen van acht delen.. en geloof me je wordt ook een Bear-addict..
Enniewee heel veel kijkplezier..
Oh, baai de weej ik hoop dat Jake Paul flink patje gaat krijgen van Nate Diaz..
Maar gezien de groei van Jake, want in de docu is het echt wel een beer geworden, denk ik het tegenovergestelde..
Maar goed, hopen mag.. toch?
Het is ook niet heel verwonderlijk om een documentaire, die de verdeling tussen fans en haters nog groter maakt, op 1 augustus beschikbaar te stellen voor zowat de hele wereld..
Op 5 augustus vindt het gevecht tussen Jake Paul en Nate Diaz plaats. Een gevecht wat al maanden gehypet wordt tussen de twee kampen, middels de vele filmpjes op X (voorheen Twitter). Filmpjes met veel blahblah en gebral van beide heren, met daaronder de reacties van X-gebruikers die hun meningen niet onder stoelen of banken steken..
De prijzen voor tickets om het live-event bij te wonen, en de prijzen om het pay-per-view lekker thuis op de bank te kunnen aanschouwen zijn sinds vandaag flink gestegen..
Voor de wedkantoren drukke tijd want de inzet wordt niet alleen verhoogd ook het aantal is sinds vandaag vervoudigd..
Zo zal door deze inkomsten de prijzenpot voor beide heren gigantisch zijn.. Het zal ze in ieder geval geen windeieren leggen, want beide rekenen zichzelf al rijk.. Jake Paul zit al op te scheppen dat hij na het gevecht met Diaz maar een G5 (privéjet) moet aanschaffen..
Mijn eerdere cijfer van een zes voor de docu heb ik aangepast naar een 5.. Dat is mede door de ontwikkelingen op X.. Dus niet alleen omdat het een baggerdocu was, maar meer dat het voelde ter promotie van het aanstaande gevecht in Dallas..
Het gevecht zal te zien zijn op DAZN en ESPN+ en de kosten voor Pay-Per-View bedraagt momenteel zo’n 60 Dollar.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series