Rakesh heeft 505 reactie(s) geplaatst.
Voor deze film heb ik alles uit de kast getrokken: home cinema aan, ambilight aan, bak met popcorn op de bank onder 2 dekens. Was de film wat? Ik vond van wel. Er zat een aardig verhaal in, leuke actiemomenten en veel 'verborgen' verwijzingen naar andere DC-karakters. De film was een beetje een combi van X-men, Superman en een vleugje Shazam. De rol van Atom Smasher in de film was wat mij betreft onduidelijk. Zonder dit karakter zou de film ook goed gelopen hebben. Een vervolg zou ik zeker gaan bekijken.
Film vol met symboliek en doorspekt met mythologie. Zeer mooie beelden van IJsland. Wel veel oerschreeuwen.
Deze film is niet eens de moeite waard om je home cinema aan te zetten, onder een deken te duiken en van je popcorn te genieten. Wel mooie natuurbeelden her en der. Ik schakel over naar V for Vendetta op 8.
Tja, misschien niet een comment waar iedereen mee eens zal zijn maar hier komt ie toch. Welgeteld 38 minuten uitgezeten....met moeite maar toch. Ik houd niet van romcoms en deze was ook te kazig, voorspelbaar en mierzoet...te zoet. Als je wel van romcoms houdt en muziek van Wham dan is dit jouw film om te kijken maar mij lukte het niet. Veel plezier ermee maar ik schakel over naar Batman Begins!
In het begin denk je dat de film nog op gang moet komen maar het gebeurt niet echt. De plot is zeer voorspelbaar, het acteren voelt gemaakt en waarom al dat mist? Geen aanrader...vind ik tenminste.
Ik dacht dat een film niet zo slecht kan zijn....en toch is het zo. Slecht geacteerd, verhaallijn nogal onduidelijk en ga zo maar verder. Gewoon niet kijken maar als je koppig bent en toch kijkt dan kan ik met een gerust hart 'I told you so!' zeggen.
De film begon goed maar gleed langzaam af naar iets onbegrijpelijk. Wel enige spanning maar redelijk voorspelbaar.
Als je een bloederige film verwacht dan moet je deze film overslaan. Er hangt een soort spanning waarvan je niet weet welke kant het op gaat. Wel een aanrader naar mijn mening.
Combinatie van Transformers, Terminator en een beetje Alien. Verstand opnul, popcorn erbij en kijken.
Ben ik de enige die de film niet kon uitzitten? Na 30 minuten had ik al gegeten en gedronken. De film kon mij absoluut niet bekoren.
Nah...ik zou deze film niet bekijken, zonde van je tijd.
Waar ging de film over? Ik weet het niet, alles was onsamenhangend bij elkaar geraapt en daar is iets van een film gemaakt. Onduidelijke 'grappen', wat bloot, wat actie en klaar. Geen aanrader.
Gefeliciteerd!!
Pffff...dat kind had ik al langer de nek omgedraaid...djeezus!
Note to myself: Never ever go to Jeruzalem!
Nogal veel geschreeuw en nadruk op blote borsten.
Het was gewoon een leuke film!
Nogal een flauwe film met niet aankende grappen en vergezocht verhaal.
Communiceren met iets in het bos, afgehakte tenen, je ex en nog wat rare dingen. Als jij het begrijpt, begrijp ik het ook...
Meh....voorspelbaar, slechte grappen, gemaakt geacteerd, wat (soms over the top) actie en je hebt de film gezien. Beetje zoals 48 Hours en Beverly Hills Cop.
Een ouderwetse Fast & Furieus tot 1.40.30 uur...toen werd het nogal behoorlijk ongelooflijk...jammer.
Beetje zoals alle Nederlandse jongeren films: platte seks, veel alcohol, dunne verhaallijn, veel schelden, beetje popi jopi doen en slecht acteren.
Wel erg zoetsappig 😆
Best wel een opbouwende spannende film. Verstand op nul, popcorn erbij en kijken.
Deze serie is zo chaotisch dat het gewoon je aandacht blijft houden. Er zitten zowaar verhaallijnen in.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series