Silvershadow

Profiel van Silvershadow

🏆 Topgebruiker


Statistieken


Laatste 12 maandenAlle jaren

Meer statistieken

Recent toegevoegd aan watchlist

Bekijk hele watchlist

Recent toegevoegd aan gezien-lijst

Bekijk hele gezien-lijst

Recent beoordeelde films en series

Bekijk alle beoordelingen

Recente reacties

620 uur geleden

Een op zijn zachtst gezegd bijzondere film, want ik heb nog nooit zoiets gezien als dit. Een film waar fantasy en horror de wegen kruisen. En komedie? Die snap ik dan weer niet. Maar evengoed kijkt de film lekker weg en is de cast met o.a Jenna Ortega en Will Poulter een absolute plus. (#12-2026)

62 dagen geleden

Michael J Fox is een acteur die ik altijd wel graag mag zien. Waar zijn ene film matig is en de ander geweldig, kabbelt For Love Or Money er een beetje tussen. Gewoon leuk om naar te kijken, maar geen enorme hoogvlieger. Maar als een acteur leuk is dan neem ik de rest vaak voor lief. Helemaal bij Fox. (#11-2026)

Na de bekende boekenreeks, 4 speelfilms nu ook de 4e titel in de animatie reeks. Een leuk en onschuldig verhaal, die met 78 minuten prima tussendoor te kijken valt....zelfs voor volwassenen. (#10-2026)

Als ik 2,5 uur A-demloos naar het scherm aan het turen ben, dan kun je roepen en doen wat je wil, maar horen doe ik niets en zit ik in een film-trance. En dan kan ik gewoon met recht zeggen: WAT een geweldige film is dit. Een whodunnit die je in zijn greep houdt en een cast die zijn strepen al lang en breed hebben verdient. De locatie is ook erg interessant gekozen. Ja, ik kan wel zeggen dat ik diep onder de indruk was, en misschien vind ik deze derde nog wel de beste in de reeks. Geen enkel minpuntje? Nee niet echt....al had ik de dader wel zeer snel in het snotje :-P (#9-2026)

65 dagen geleden

Sja, ja wat moeten we hiervan vinden :-P Laten we beginnen dat deze film gebaseerd is op de bekende comic reeks en cartoon serie die in de jaren 60, 70 en 80 uit zijn gebracht. Ik had daar zelf nog nooit van gehoord, maar de film (die inmiddels 25 jaar oud is) heb ik vandaag weer sinds een hele lange tijd terug gezien. 3 meiden die van de een op andere dag sterren worden. Maar waarom? Wat zit daar achter? Uiteraard word er ook gezongen in de film. Of nouja, gezongen...eerder heel goed geplaybackt. Want de meeste nummers zijn ingezongen door Kay Hanley, zangeres van de band Letters To Cleo. Letters To Cleo? Juist: de band die aan het eind van de film '10 Things I Hate About You' op het dak een cover van Cheap Trick's 'I Want You To Want Me' ten gehore brengt :-P Anyways! Terug naar de film: want het verhaal oogt best 'cheap' (is het ook), maar och, voor mij werkt het prima. Maar dat ligt voor een deel ook aan de leuke cast waar ik vooral Parker Posey en Alan Cumming erg geestig vind. (#8-2026)

Bekijk alle reacties