Tchoupy

Reacties


Tchoupy heeft 974 reactie(s) geplaatst.

Tikkeltje bizar, maar ook wel leuk om dit van Japanners te weten. En voor hen die van bondage houden is dit een goede kijktip. ;-)

Kort, getekend inkijkje in het vieren van het Iraanse Nieuwjaar.

81 jaar geleden

Het gedrag van haar collega's tegenover Sylvie die terugkomt van een week verlof is maar met 1 woord te beschrijven: verraad.

91 jaar geleden

De twist aan het einde maakt dit schitterend!

81 jaar geleden

Hoe een vader bijna een vriendschap belemmert omdat het vriendje van zijn zoon zich niet gedraagt volgens het door hem verwachte rolpatroon. Mooi gemaakt filmpje.

Mooi vormgegeven animatie die laat zien dat Jemen een interessant land om te bezoeken zou zijn (als ze niet zo f***ed up waren met oorlogvoeren tegen elkaar en anderen).

Mooi getekende animatie met interessante info over Antarctica.

92 jaar geleden

Als fan van alle Grisham boeken heb ik genoten van deze film. IJzersterke rollen van Susan Sarandon en Brad Renfro (jammer dat-ie niet van de dope kon afblijven, hij had nog heel wat mooie rollen kunnen neerzetten als bijvoorbeeld veertiger). Wel jammer vind ik dat de rol van kinderrechter Harry Roosevelt niet zoals in het boek verder is uitgewerkt, zijn aanpak van de arrogante 'dominee Roy Foltrigg' zorgden voor heel wat gegrinnik tijdens het lezen en dat had ik ook wel uitgebeeld willen zien. Een vette 9!

92 jaar geleden

Verrukkelijke film, de romantiek druipt eraf. Maar ja, met een acteur als George Clooney (die me na jaren nog steeds laat watertanden) kan dat ook bijna niet anders. Een vette 9!

Van de 3 films die ná de Harry Potterfilms kwamen staat 'Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald' in het midden, met een matige 5 als score. 'Fantastic Beasts and where to find them' vond ik fantastisch, aan deze film vond ik weinig (maar dat kan ook komen omdat ik Johnny Depp een vreselijke vent vind) en nummer 3 (Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore') was ook niks.

82 jaar geleden

Ook ik kan me alleen maar bij jouw beschrijving aansluiten, latevogel, het is inderdaad een indrukwekkende film die gelijk heel veel vragen bij mij oproept. Dank voor de YouTube-link.

Gelukkig met trucage gefilmd (anders had het bloed mij zeker misselijk gemaakt), maar het blijft een bizar gezicht.

52 jaar geleden

Als je de synopsis leest, dan ken je de rode draad van dit nogal rare filmpje. De vraag blijft natuurlijk: waarom zou een man uberhaupt een zwangerschapstest doen?

42 jaar geleden

Flauwe animatie over iemand die een ei wil eten met 'boontje komt om z'n loontje' als moraal.

12 jaar geleden

Walgelijk. Meer woorden kan ik aan deze verkrachtingsscène niet kwijt.

42 jaar geleden

Mierzoet verhaaltje (zie synopsis) verpakt in heel slecht tekenwerk.

52 jaar geleden

Wat een leuke documentaire over een fietstocht in Japan had kunnen zijn, vond ik (Japanliefhebster en voormalig langeafstandfietster) een enorme teleurstelling. Fragmentarische info over wat de vijf Spaanse rijders vonden, zagen en voelden, met alleen aan het einde een goed stukje film over hun teleurstelling. De vaak mooie beelden van het Japanse landschap werd nauwelijks benoemd, dus behalve dat ze in Kyoto, Osaka en bij Mt. Aso waren, heb ik geen duidelijkheid gekregen over welke route ze genomen hebben. Jammer, het had zo veel meer kunnen zijn.

Aardige, maar licht chaotische documentaire over de hackersgroep Anonymous en hun acties m.b.t. Scientology, Qanon, Truth Social, Breitbart News etc.

82 jaar geleden

Leuke animatie die laat zien dat niet-normaal ook normaal kan zijn, zolang je ouders maar van je houden. (NB De film duurt minder dan 6 minuten, de rest van de tijd is aftiteling.)

72 jaar geleden

Een duidelijk voorbeeld van hoe assimilatie leidt tot identiteitsverlies. Gelukkig vecht Dolapo terug.

32 jaar geleden

Ik snap er helemaal niets van. Raar filmpje.

42 jaar geleden

Ik ben dol op grote katten: cheeta's, leeuwen en tijgers, waarvan de cheeta veruit mijn favoriet is. Dus ik kijk graag naar documentaires over deze magnifieke dieren. Een soort 'spelshow' met daarin testen om uit deze drie de kampioen te bepalen, leek me wel leuk. Nou, dat viel vies tegen. Slechte en saaie presentator, die zichzelf zo vaak herhaalde dat de docu helemaal geen 44 minuten hoefde te duren. Ongeveer 25 minuten had genoeg geweest.

Spoiler

Jammer, want het idee was wel grappig, zelfs nu mijn favorieten verloren hebben.

82 jaar geleden

Een lekkere romantische film, niet overdreven qua verhaallijn, maar met twee goede hoofdrolspelers die de veranderende chemie goed laten zien: van 'the witch is on her broom' tot tranen in de ogen van Sandra Bullock bij het echte huwelijksaanzoek. (Ik vraag me altijd af met welk chemisch goedje ze dat voor elkaar krijgen, vast geen vers gesneden uien. :-)

62 jaar geleden

Best aardig filmpje ALS er geen open einde aan had gezeten.

52 jaar geleden

Smaken verschillen, ik vond het een heel flauwe animatie.