films4you heeft 1758 reactie(s) geplaatst.
Deze film heeft gelijkenissen met een waar gebeurd verhaal in de noose Fjorden ,waar nog steeds de bewijzen op de revierbodem liggen. De film zelf is traag opbouwd en geeft hier en daar mooie natuur beelden mee. Het verhaal heeft voldoende afwisseling om naar te kijken. De film zelf had een min puntje en voelde iets telang aan. Maar toch ...de actie was goed afgewerkt. De oude films doen het nog steeds goed in verhouding me wat men nu maakt.
Bij Brian De pama weet je dat het steeds op een dramatische manier gebracht is. Met al meer dan 40 jaar gaat deze film nog steeds goed mee. De beelden en muziek geven een goed geheel mee als je gefocust kijkt en luisterd.
Een tijdloos verhaal dat ( nu na + 50 jaar ) zich zelf zal vertellen als je deze film kijkt. Veel dialogen of actie moet je niet verwachten daar je mee met het verhaal moet gaan in de tijd. Maak je hoofd leeg en ontspannen moet je genieten van de beelden en de muziek. Toch reizen er meer vragen op dan antwoorden bij het kijken van deze film en lijkt het wat saai ( daar het film kijken nu anders is ). Al komt er genoeg aanbod om er een nachtje van wakker te liggen en je af te vragen wat heb ik nu gezien...😍 Het ontstaan van de sciene fiction films.
Wie het aandurft om hier naar te kijken en het goed vind, kan mogelijk nog iets moois zien in deze twee aanraders als man had ik ook mijn bedenkingen maar ...niet gezien, is ook niet kunnen beoordelen en...zoals Brockback Mountain van 2005 en The Notebook van 2004 ik heb er veel kijk plezier aan gehad 😘
Als liefhebber van Charles Bronson weet je wat je kan verwachten. Al is de film wat ouder blijft het nog goed in zijn geheel om naar te kijken.
Eindelijk in huis gehaald en nog eens kunnen zien. En deze film blijft goed bewaard in de tijd. Al zijn er nu 3 versies van dit verhaal. Deel 1 is van 1956 zwart-wit film, dit deel is van 1978 en het derde deel is van 2007 ( The Invasion )met Nicole Kidman en Deniel Craig die ik gezien heb en ook best goed vond. De gelijkenissen zijn er maar toch nog iets anders uitgevoerd.
Na zoveel jaar nog eens gezien en het blijft herinneringen oproepen vooral het begin lietje...Somewhere Over The Rainbow...blijft hangen in de gedachten. De eerste +- 18 minuten zijn in zwart wit gefilmd. Zodra het fantasie verhaal begint worden we overspoeld door de kleurrijke decors, kostuums en gezang...Nu deze klassieker digitaal gerestaureerd is het een lust voor alle ogen, jong of oud die houden van dit verhaal. Al meer dan 80 jaar gaat deze parel al mee en blijft tijdloos waar nog vele generaties van kunnen genieten. There's No Place Like Home...😍
Deze film nog eens gezien en het blijft een lekkere brute en recht op de man toe verhaal. Niet teveel woorden aan besteden of een ingewikkeld verhaal maar gewoon in een werstern stijl wraak nemen. De gezichten met hun uitdrukkingen zeggen al genoeg (Green, Mikkelsen en Morgan ) zetten een goede persoonlijkheid neer.
Nog een goede ouderwetse film om van te genieten en weer terug gegaan in de tijd.
Alles 5 delen gezien en het gaat wat op en neer ...maar siezoen 2,4,en 5 komen wel goed over. Men wil zo realistisch mogelijk overkomen tot het volgende probleem en dat doet het het verhaal wat traag lopen. Maar dat is bijzaak ...en zijn de acteurs best te smaken ...zoals de personages, Omar, McNulty ,Kima, bubbles enz, ieder met zijn eigen manier van doen...in goede en slechte tijden.
De heerlijkste lachwekkende scene is toch nog steeds Daniel Stern 😍 met het Tarantula incident...nog altijd ga ik voluit in tranen lachten als ik het zie. En blijkbaar is er meer uitleg over te vinden hoe ze het gedaan hebben met een echte Tarantula .🕷️ Het is zonder de schreeuw geluiden van Daniel Stern gefilmd in alle rust en stilte om de spin niet op te schrikken zodat ze zou bijten. Gemonteerd is het gewoon hilaris om te zien.😂
Na lange twijfels toch eens gezien en ik moet zeggen het acteerwerk was zeer goed gedaan. Het verhaal had ook wel iets dat iedereen zal raken ...😘
Fijne Wizzpopper 💨 voor jong en oud 🤣 om je eens weg te laten glijden in de fantasie en dromen. Met de kinderen en klein kinderen.... En ja hoor, ook ons oma ( van 85 jaar ) vond het best goed. 😉
De mix van belachelijke humor ( Interpol agent Watson ) verpest het geheel van de film. Al komen er betere stukken in voor..😒
Nog steeds 1 van de betere rampen filmen uit de late jaren 1990' met een wat trage opbouw en onderzoeken. Eens het verhaal los barst krijg je wel een erg overtuigend gevoel van de brutale natuurelementen ...om u oren en ogen met surround en een groot scherm de kost tegeven. Ik krijg er warm van 😉
Ondanks de slechte beoordeling het ik deze serie toch gezien en het is begrijpelijk minder dan The Walking Dead en ...Fear Of The W.D .Maar het gaat hier ook om een( jeugdige ) ander verhaallijn dat je moet zien uit de ogen van onervaren tieners die hun eigen stappen zetten in een apocalyptische wereld. Het heeft 6 afleveringen geduurd eer er wat meer duidelijkheid komt in het verhaal en de personages. Vanaf dan gaat het behoorlijk verder maar grote wendingen komen er spijtig genoeg niet. Het 2de seizoen kijkt beter weg maar mist wat vernieuwing in het verhaal daar we alles al in de vorige series hebben gezien 🧐. En daar blijft het ook bij...🤨 Maar toch komt er hier en daar weer iets nieuws in deze wereld aan bod om voor te strijden.
Deze film nog eens gezien ...en ja hoor het blijft zijn waarde houden met de technische mogelijkheden die er toen waren.
Veel vernieuwing is er niet meer in films maken. Maar wel leuk voor tussendoor eens gezien te hebben.
De afwisselende tijdsduur per aflevering maakt het verschil in het verhaal dat men wil meegegeven. En geeft een goede inhoud weer om te volgen. Wie de videogame gespeeld heeft verwacht natuurlijk meer... en dat zal ook wel komen in het volgende seizoenen !?. Maar zonder wat afwisseling en enkel gruwel verhalen zou er snel een eentonigheid optreden...( zie de smaakmaker , serie Dexter met 9 seizoenen.. ) ...dus wachten we nog vol verlangen op het verloop van zaken.😜
Een goede oude film met een mix van gevoelens .... een zeldzame adelaars soort heeft een nest met eieren op een hoge rots en is de oorzaak van ongewenst bezoek. Een rijke verzamelaar geeft veel om zijn bezittingen en wil zijn eieren collectie vervolledigen. En bied veel geld aan een bergbeklimmer om zijn volgende expeditie te financieren als die de eieren zou stelen. Toch door omstandigheden met brutale jagers en de locale natuurbeschermer komt er een conflict waardoor meerdere mensen in een moeilijke situatie komen. Iedereen heeft zijn eigen doel en moet zelf zien hoe ze hier eruit gaan komen.
Een goed gebrachte serie dat je weet vast tehouden. Met een groot aanbod van wendingen in het verhaal komt er voor iedere kijker wel iets aan bod. Na meer dan 20 jaar blijft het nog steeds even goed om naar te kijken.
Een goede vertolking houd de film staande. Men wilt teveel mee geven in het gebeuren. Toch had ik het gevoel dat de speelduur minder mocht zijn om meer verhaal inhoud naarvoor te brengen. Maar dat ik ook gezien hoe je er naar kijkt 🤫. Met 2 kanonnen van acteurs maakt het nog veel goed.😉
Een goed gebracht oorlogs drama met een verhaal dat snijd aan twee kanten. Een onderzoek over een postume heldendaad doet de onderzoeker zelf diep in de borst kijken. Om met zijn eigen oorlogs verleden en gevoelens naar buiten te komen en de waarheid voor te leggen.
Prachtige beelden die je zelf niet kunt waarnemen als mens in de natuur door gebrek aan tijd en geduld.
Een interessant onderwerp hoe dieren overleven in een zeer speciale omgeving zoals Yellowstone en de koude omgeving.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series