v

Profiel van vwjetta

⭐️ Bijdrager🏆 Topgebruiker


Statistieken


Laatste 12 maandenAlle jaren

Meer statistieken

Recent toegevoegd aan watchlist

Bekijk hele watchlist

Recent toegevoegd aan gezien-lijst

Bekijk hele gezien-lijst

Recent beoordeelde films en series

Bekijk alle beoordelingen

Recente reacties

827 dagen geleden

Het verdriet van een vrouw, in shock, die nog moet accepteren wat er is gebeurd, en tegelijk bezig is met hoe de uitvaart de geschiedenis in moet gang. Door de afwisseling van beelden van destijds met de film van nu, is goed te zien hoe knap Natalie Portman Jackie Kennedy weet te spelen.

830 dagen geleden

In het begin van de film moest ik even doorzetten, net als de leerlingen ;), maar de reacties op deze site maakten dat ik bleef kijken, gelukkig. Verheffing noem je zoiets, betrokken leraar, die vanuit z’n hart werkt en doorzet wanneer het systeem tegenwerkt. En het blijft vreselijk om te zien wat die hele drugsboel met dit land doet. Wanneer maken ze daar een einde aan?

91 maand geleden

Prachtig sociaal-realistisch liefdesdrama over twee mensen die gevangen zitten in hun eigen leven (prachtig vertolkt in de karaoke-bar), verliefd worden, maar dit door onhandigheid niet goed weten over te brengen, wat de film aandoenlijk maakt. De film wordt ondersteunt door mooie melancholische Finse muziek. Stilistisch is de film eenvoudig, sober, maar perfect passend om de juiste sfeer over te brengen. Ik heb genoten van dit kunstwerk dat me op z’n tijd aan het lachen wist te krijgen.

81 maand geleden

Ik moest bij deze film wennen aan het feit dat er verteld wordt. Bij the Irishman ben ik om die reden na een half uur afgehaakt. Deze keer was ik er meer voor in de stemming om door te kijken en ik ben niet teleurgesteld. De mannelijke karakters zijn perfect ingevuld, echte Italiaans-Amerikaanse maffia-figuren, de manier van praten, de houding, beweging, perfect. Ook de soundtrack ondersteunt de film goed en geeft een goede passende sfeer. Ook is het Scorsese goed gelukt het Las Vegas van de jaren ‘70 goed weer te geven. Toch maar eens the Irishman binnenkort weer oppakken en uitkijken.

81 maand geleden

Na drie afleveringen, dacht ik, is het niet te lang, 6 afleveringen voor deze twee aanslagen. Maar bij de laatste 3 afleveringen was ik overtuigd. Het juiste gevoel kun je niet in 90 minuten overbrengen. Misschien hadden de eerste 3 afleveringen ook compacter gekund, in bijv. 2 afleveringen, maar de laatste 3 waren zeker van de juiste omvang, indrukwekkend.

Bekijk alle reacties