JolandaV72 heeft 166 reactie(s) geplaatst.
Ik vind deze film wel charmant en ook best origineel qua insteek. Kijkt lekker weg.
Schattige film over een hond die getraind is voor militair speurwerk... mooi gefilmd en leuk om te kijken.
Ik had hoge verwachtingen en de eerste afleveringen waren veelbelovend, maar het werd niet waar ik op hoopte. Best aardige serie... maar er zat veel meer in.
Ach ja... een redelijke (en voorspelbare) romcom. Kijkt makkelijk weg.
Tja, een zeer voorspelbare film. Niet bijzonder, dus vandaar geen hoge beoordeling.
Mooie romantische film. Ik hou van films met Hillary Swank en ook hier stelt ze niet teleur. Ook niet een mega voorspelbaar verloop van het verhaal. Aanrader wat mij betreft.
Wel aardige film, maar mis een beetje de Britse humor en eerlijk gezegd ook wel de romantiek.
Leuke romcom met grappige verhaallijn. En bella Italia ♡
Leuke romcom met een verhaal dat je wel bijblijft.
Een nogal traag verlopende film waarbij ik had gehoopt dat er meer verhaal in zou zitten, maar helaas. Niet onaardig, maar aan het eind was ik teleurgesteld over de afloop.
Ik had het boek gelezen en wilde de film graag zien. Bleek een leuke romcom te zijn. Tuurlijk wel voorspelbaar, maar toch ook leuke minder voorspelbare delen. In het boek was er iets meer diepgang die ik soms wel miste, maar goed, het bekijken waard vind ik!
Een leuke, niet te kleffe romcom. Het kijkt leuk weg.
Ik had op basis van de beoordeling van deze serie de verwachting een mooi verhaal te gaan zien. Maar helaas is het een platte serie vol vreemdgaan en sex. Niet wat ik verwachtte dus ;)
Mooi tijdsbeeld over Canada en de pelzen handel. Hier en daar ook wat romantiek, dus de 3 seizoenen keken makkelijk weg.
De film was me aanbevolen en ik had (wellicht te) hoge verwachtingen. Maar wat een chaotische film en de hele tijd dacht ik: waar gaat dit naartoe? Na de pauze was het iets beter, maar het is gewoon niet mijn soort film...
Grappige en luchtige romantische film. Flink voorspelbaar maar ach...
Vrij voor de hand liggende 10 afleveringen van een romantische western. De gebeurtenissen worden gedurende de aflevering uitgediept, maar ik vond het vrij voorspelbaar.
Ach ja, een romcom met niet al te veel diepgang. Maar goed, als je een avondje gedachteloos wilt kijken, is het een optie ;)
Prachtige serie over een groep mensen, onder wie de familie Dutton, die van Texas naar Montana reizen en de uitdagingen die ze daarbij tegenkomen.
Interessante western serie over rivaliserende families. Mij een beetje te veel strijd en ietwat weinig diepgang.
Mooie film over theater, een soort creatieve therapie, in de gevangenis. Bijzonder dat de cast voor een groot deel uit (voormalig) gevangenen bestaat.
Mooie film. Verrassend verhaal. Goede verhaallijn met diepere laag. En een genot voor George Michael fans zoals ik :)
Grappige kerstfilm. Niet hoogdravend, maar wel grappige om te zien.
Best grappige film .... voor een kerstfilm dan. Dus easy watching.
Niet een echte kerst film, maar speelt zich wel af in de kerst periode. Mooi in beeld gebracht maar hier en daar wat langdradig.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series