Apovan heeft 187 reactie(s) geplaatst.
Thriller met verrassende onverwachte wendingen.
Een actiefilm met een goed verhaal.
Mooie film maar ik was wel even in slaap gevallen. Misschien daardoor, maar ik miste informatie hoe vader en dochter in het bos zijn beland.
Een film voor kinderen en moeders in oorlogstijd. Een ontroerend en heftig verhaal.
Toch genoten van deze film. Natuurlijk heb je geen hoge verwachtingen. Mede door herkenbaarheid van Rotterdam een 7. En oh ja Richard Groenendijk doet ook mee. Tuurlijk.
Vechten tegen apartheid. Nodig en waar liggen de grenzen wat je kan en mag doen. Bram Fischer vecht voor idealen maar komt zichzelf tegen als hij zijn beroep uitoefent. Trouwens dat doet de acteur Peter Paul Muller heel goed en heel geloofwaardig. Zelfs de taal, maar ik spreek de taal niet dus het zegt niets, maar ik geloofde hem en dat is belangrijk.
Goede film, goed geacteerd.
Edee voelt zich niet meer begrepen na wat zij heeft meegemaakt. Haar oplossing om dan maar totaal alleen in de wildernis te gaan leven, waar ze zich niet goed op voorbereid heeft. Tot het eind van de film weet de kijker de reden van haar kluizenaarsbestaan niet, kippenvel.
Goeie film. Alleen de rechercheur Raymond die onderhandelt met Janiyah, wat jammer. Dat had niet zo.n modepop moeten zijn.
Met zo.n vader, een dominee nota bene ... heb je geen vijanden nodig.
Mn man had hem al gezien. Hij gaat nooit naar bioscoop. Dus moet op tv zijn geweest. Vreemd... net uit op netflix en draait zelfs nog bij ons in de bioscoop.
Bizar. Echt je kunt niemand meer vertrouwen, zelfs je eigen maat niet.
Nee ik vond het niet zo.n slechte film. Ik hou niet van knokfilms en dat het werd het wel een beetje. Maar ja het verhaal, daar kan ik niet omheen.
Een hele indringende confronterende film over een asielaanvraag in Zweden.
Goed verhaal van iemand die een nieuw leven heeft opgebouwd. Reflexen kun je niet afleren. In een noodsituatie reageer je daar op zoals je gewend bent en dat valt op. Dat is niet gewoon.
Het boek had ik niet gelezen. De film is prachtig. We hebben enorm genoten. De Engelse natuur, humor en de liefde voor elkaar. Heel bijzonder.
Ja je verzint het niet. Waar gebeurd.
Niet voor mij.
Niet realistisch. Kijkt wel lekker weg. Maar er had wel meer uitgehaald kunnen worden. Brian Goodman niet op z'n best.
Spannend. Tot het eind.
Nee het is geen komedie. Daar is de film te indrukwekkend voor. Geen luchtige film. Wat het wel is: zeker een aanrader.
Ja dan kijk je er anders naar als het waargebeurd is. Ook nog in Amsterdam. Iemand die zich slachtoffer van het systeem voelt. En zover komt.
Ja ik heb me wel vermaakt maar ik heb hem 5 dagen geleden gezien en dacht nu al waar ging hij over. Dus geen indruk gemaakt, geen blijvende herinnering.
Ok. Ik was gewaarschuwd. Maar jongens Morgan Freeman. Ik dacht dat kan toch niet. Maar helaas, wat een tegenvaller.
Ongelooflijk heftig deze film. Waargebeurd. Dus geschiedenis. Echt je verzint het niet maar is echt gebeurd.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series