Apovan heeft 231 reactie(s) geplaatst.
De film boeide ons vanaf het begin. Ook al is het wat voorspelbaar (we zaten we er helemaal in) en hoopten dat het einde hoopvol zou zijn.
Wat een ongelooflijke goede film. Ik heb hem nu voor het eerst gezien. Maar had hem zeker niet willen missen.
Genoten van deze film waar ik Huub Stapel heel goed vind. De scène met zijn moeder vond ik echt geweldig.
Kunnen we hier onze mening geven? Nou het is wel duidelijk wat onze mening is. Maar als ik dat al denk voor ik een reactie achterlaat hoe zou het voor de cameraman zijn?
Je hart gaat open van het zien van de meisjes in India. De liefde tussen de zusjes die alles voor elkaar over hebben. Film is kort, maar de boodschap is overgebracht.
Genieten. Laat het over je heen komen. Ik had ook een superhond uit het asiel die zgn onhandelbaar was.
Een film in al z'n eenvoud. Acteren niet altijd overtuigend. Maar ontzettend genoten, de kleine dingen in het leven te waarderen. Het steelt je hart.
Je wordt meegenomen in het verhaal. En het wordt begrijpelijk hoe deze man steeds meer verzeild raakt in de criminele wereld. Ook de story met zijn geliefde.
Ik vind dat Ben Affleck hier de rol van autist heel goed neerzet. Z.n vader vormt hem in z'n jeugd. En door de aparte combinatie als de beste accountant en z'n Spartaanse opvoeding brengt hem heel ver.
Zó eenzaam kan iemand zijn. Ik had regelmatig kippenvel bij deze film. Heel goed geacteerd. Gelukkig ging ik met een goed gevoel naar huis.
Heel erg onder de indruk de bioscoop verlaten. Zo.n geweldige film. Helaas maar 3 bezoekers. Maar dat lag niet aan de film, zeker niet. Als je meer wil weten over Japan, een aanrader.
Het verhaal begint in al z'n eenvoud. Toch is het net een bolletje wol waar steeds een draadje los komt. Er komt steeds meer los. Geweldig.
Een film die maar niet kan eindigen. Ik was geneigd zelf maar op stop te drukken.
Ik was niet op de hoogte van deze geschiedenis, dat kan kloppen ik was nog een ukkie. Wat een goede film. Leuk om die periode terug te zien. Eigenlijk begon ik de film te kijken met een gevoel van tegenzin, maar dat was niet juist. Daar kwam ik snel achter want hij boeide me enorm.
Ik ben nu bij aflevering 4 maar heb het gevoel naar een jeugdserie te kijken. Toch zijn de beelden curaçao en het duiken aantrekkelijk om te zien.
Iedereen reageert er is meer dan voldoende geld, waarom betaal je het losgeld niet? Dat je daarmee ontvoeringen beloont en het de moeite waard is om dat te doen? Goede film, helaas echt gebeurd, of op gebaseerd.
Wat is dit goed neergezet. Een feelgoodfilm over het verlies van mama, oma en echtgenote. Geen moment me verveeld of dat ik het irritant vond. Zo herkenbaar.
Het is natuurlijk een sprookje, maar wel één met een mooie boodschap.
Wat een goeie film. Geloofwaardig. Ik leefde helemaal mee.
Ondanks de lovende kritieken kon hij mij niet boeien. Ik vond het zeker niet Georges Clooney's beste film zoals gezegd werd.
Wat een mooie boodschap : vind het plezier in je leven. Dan is het goed.
De film vanuit het slachtoffer, het kind dat misbruikt is en zelf niet beter weet dan dat zo hoort. Hoe krijg je dat omgebogen in dat koppie? Gelukkig eindigt de film met wat hoop.
Mooie film die niet te soft wordt. We krijgen te zien hoe er onder de dictatuur in Argentinië geleefd wordt vijftig jaar geleden. En dat mensen als een blok vallen voor de pinguïn.
De film jaren geleden gezien en het was een indrukwekkende goede film. Nu voor de tweede maal de kans hem te zien in de bios. Apart wat herinneringen doen. En nu vond ik hem nóg beter. De kippenvel momenten waren er ook nu. En de onbevangenheid van Lena, heerlijk.
Indrukwekkende film. Voor de tweede maal gezien in het filmhuis. Publiek was er stil van.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series