P

Profiel van Patient1

🏆 Topgebruiker


Statistieken


Laatste 12 maandenAlle jaren

Meer statistieken

Recent toegevoegd aan watchlist

Bekijk hele watchlist

Recent toegevoegd aan gezien-lijst

Bekijk hele gezien-lijst

Recent beoordeelde films en series

Bekijk alle beoordelingen

Recente reacties

617 dagen geleden

Full Moon en Charles Band stellen niet teleur met de intro van de film, en we maken ons op voor een of andere strijd. Ik wist dat Jeffrey Combs in de film speelde, maar ik had geen idee dat Ashley Laurence ook in deze knotsgekke film uit de jaren 90 te zien zou zijn.
Onze strijd zou wel eens tegen een onheilige kracht kunnen zijn, en het wordt spannend op een typische Sci-Fi Channel-manier. Wat het nog leuker maakt, is dat we ook te maken krijgen met een paar doorsnee schurken.
Het heeft een beetje de sfeer van Tales from the Crypt: Demon Knight, wat voor sommigen misschien wat langdradig is, maar met genoeg momenten van waanzin om je geboeid te houden. Ashley Laurence is een prachtige verschijning, en de dialogen van Jeffrey Combs zorgen ervoor dat ik alles blijf kijken waar hij in speelt.

Geïnspireerd door Lovecraft...

718 dagen geleden

De intro van onze film is vol intrige en spanning, en bovendien een waar spektakel van bloederige beelden. Al vroeg in de film heersen chaos en terreur, en het lijkt erop dat iedereen in de problemen zit zonder een van de hoofdpersonages.
De effecten tijdens de chaos zijn indrukwekkend, en fantastisch is een understatement voor de beelden die in een cruciale scène worden gebruikt. De scène is nu een en al chaos, en het is moeilijk te beschrijven zonder de film te verklappen. Het verhaal komt in zijn opbouw tot een hoogtepunt en wordt met de minuut spannender.
Een echt leuke actie-horrorfilm, met veel waanzinnig geweld voor de liefhebbers en genoeg wezens voor de horror-/sciencefictionfans onder ons.

820 dagen geleden

Tijdreizen en tragedie, alle kenmerkende symbolen van terreur en pijn die blijven hangen bij degenen die trauma's hebben meegemaakt. We lijken vooraf gewaarschuwd te worden voor de rampen die onze personages overkomen, en er lijkt zelfs een zekere logica te zijn die het verhaal bij elkaar houdt, maar tegelijkertijd voldoende ruimte laat voor individuele intrige.
Tot nu toe heeft dit de meest griezelige sfeer van de serie, zonder dat er allerlei schrikeffecten nodig zijn, en de kwelling is ronduit subliem. Ik weet dat dit een found footage-serie is, maar eerlijk gezegd verrijkt deze film het verhaal, alsof er eigenlijk geen einde aan zou moeten komen.

721 dagen geleden

Ik ben geschokt, maar tegelijkertijd ook weer niet, door het gewetenloze gedrag van de personages die de film ons heeft voorgesteld. De tragische sfeer is overal voelbaar en er vinden bovennatuurlijke verschijnselen plaats in een appartementencomplex.
Dit is een absurde horrorfilm, met veel grappige momenten puur voor de lol, en het is eigenlijk een leuke mix met de paranormale entiteit die zich manifesteert. De religieuze aspecten van de interacties zijn hilarisch en zeer vermakelijk, en er lijkt nog meer bovennatuurlijke hilariteit van hen te komen.

721 dagen geleden

We hebben ofwel te maken met een afschuwelijke misdaad, ofwel met een verschrikkelijk uitgangspunt voor een onheilspellende en zelfs gerechtvaardigde reeks onnatuurlijke gebeurtenissen. Het lijkt erop dat er een groep personages samenkomt, voornamelijk jonge, excentrieke volwassenen, en een van hen heeft een prachtig, maar griezelig uitziende pop.
De locatie waar ze zich bevinden, lijkt nogal vreemd qua ontwerp, en de decoraties zijn ronduit verontrustend, maar op een intrigerende manier. Een van de personages lijkt extreem gevoelig te zijn, en de sfeer van de locatie helpt daar absoluut niet bij.
Er beginnen zich vreemde gebeurtenissen voor te doen bij een paar van de personages, en er speelt zich iets sinister op de achtergrond af. Oh, hoe onze film zich ontvouwt, en het is heerlijk en zeer vermakelijk met zijn voornamelijk praktische effecten.

Bekijk alle reacties