Nieuwe Nederlandse romkom met Lieke van Lexmond vanaf deze week te zien

Iedereen verwacht tegelijk een kindje in Zwanger & Co (2022), de gloednieuwe romantische komedie van regisseur Johan Nijenhuis. De hoofdrol is voor niemand minder dan Lieke van Lexmond en draait vanaf deze week eindelijk in de bioscoop.
Merel is 36, alleenstaand en een verloskundige. Hoewel haar biologische klok tikt, is ze helemaal klaar met mannen. Toch lukt het haar via een spermadonor om zwanger te worden. En zij niet alleen: ook haar vader Piet is opnieuw vader geworden en haar nichtje Eva is in verwachting. Er staat de familie een rollercoaster van emoties te wachten, want na de roze wolk begint het echte leven.
Regisseur Nijenhuis maakte eerder De beentjes van Sint-Hildegard (2020) en Verliefd op Ibiza (2013). Later dit jaar verschijnt tevens zijn nieuwste romkom Marokkaanse Bruiloft (2022) in de bioscoop. Naast Van Lexmond worden de overige hoofdrollen gespeeld door Waldemar Torenstra, Maaike Martens, Carolina Dijkhuizen, Matteo van der Grijn, Thom Hoffman, Beppie Melissen, Bo Maerten en Manuel Broekman.
Zwanger & Co draait vanaf komende donderdag 7 juli in de bioscoop.
