Rebel Wilson neemt ons mee door de 'Crazy'-dansscène uit Netflix-film 'Senior Year'

Heb je ook zo genoten van Rebel Wilsons laatste komediefilm Senior Year (2022) en wil je er meer van zien? Netflix heeft het voor je geregeld. Wilson zelf doorloopt de dansscène waarin ze danst op de Britney Spears-hit Crazy stap voor stap met je door. De video is nu te zien.
In deze film kruipt Wilson in de rol van Stephanie. Een cheerleader die na een coma van 20 jaar wakker is geworden en besluit haar middelbare school af te maken. Dat niet alleen, ze voegt zich ook opnieuw bij het team van cheerleaders. Helemaal tevreden over dit nieuwe team is ze echter niet. Ze stellen ietwat teleur, er wordt niet meer verleidelijk gedanst en er worden ook geen stunts meer uitgevoerd. Hier moet verandering in komen vindt Stephanie. Ze introduceert haar ideeën met behulp van het nummer Crazy. Hoewel Wilson geen getrainde danser is, was het toch een fantastische ervaring voor de actrice. Het feit dat er gedanst ging worden op een liedje van Spears maakte het al helemaal geweldig voor de Australische: "Wie wil dat nou niet?" Ze vertelt je er alles over in onderstaande video:
Senior Year is geregisseerd door Alex Hardcastle, bekend van ondermeer Grace and Frankie (2015–2022), New Girl (2011–2018) en The Office (2005–2013). Naast Wilson zijn er ook rollen voor onder andere Mary Holland, Molly Brown, Angouri Rice, Sam Richardson, Zaire Adams en Zoe Chao.
Senior Year is nu te zien op Netflix.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!