Netflix kondigt nieuwe Deense serie aan over criminele onderwereld van Kopenhagen

Netflix is binnenkort een gloednieuwe Deense serie rijker: Copenhagen Cowboy (2023). De streamingdienst kondigt vandaag het nieuwe project aan en onthult tevens de eerste details over de thriller uit Denemarken.
Criminele onderwereld van Kopenhagen
Netflix omschrijft de nieuwe serie uit Denemarken als een spannend verhaal over een jonge held, Miu (gespeeld door Angela Bundalovic), die door de criminele onderwereld van Kopenhagen reist, de Deense hoofdstad. Meer details over het plot zijn nu nog niet bekend.
Gemaakt door man achter Pusher-trilogie
Nicolas Winding Refn staat aan het roer van de nieuwe Deense Netflix-serie, de man die eerder de Pusher-trilogie maakte, Drive (2011) regisseerde met Ryan Gosling en meewerkte aan Amazon-serie Too Old to Die Young (2019).
Met Copenhagen Cowboy keer ik terug naar mijn verleden om mijn toekomst vorm te geven door een serie te creëren, een uitbreiding van mijn voortdurend evoluerende alter-ego's, nu in de vorm van mijn jonge heldin, Miu.
Binnenkort op Netflix
De opnames van Copenhagen Cowboy zitten er inmiddels op. De serie bestaat uit zes afleveringen en verschijnt later dit jaar op Netflix. Een precieze releasedatum is nu nog niet bekend. Op de hoogte blijven van de releasedatum? Maak een account aan op onze website, zet Copenhagen Cowboy in je watchlist en blijf zo automatisch op de hoogte van een releasedatum.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!