Netflix onthult eerste beelden van nieuwe thriller 'The Wonder' met Florence Pugh

Afgelopen zomer werd de eerste foto van Florence Pugh in The Wonder (2022) al onthuld door Netflix. Inmiddels zitten de opnames erop en is de film in aantocht. Zojuist kwam de streamingdienst met de allereerste trailer van de thriller. De beelden zijn nu te zien.
Deze herfst zal Florence Pugh schitteren in een nieuwe Netflix-film geregisseerd door Sebastián Lelio, bekend van onder andere Una mujer fantástica (2017), Gloria (2013) en Disobedience (2017). De film vertelt het verhaal over een jonge verpleegster die wordt opgeroepen om een meisje in een Iers dorpje te onderzoeken, want op wonderbaarlijke wijze overleeft het meisje al meer dan 4 maanden zonder voeding.
Naast Pugh zijn er ook rollen voor Niamh Algar, Ciarán Hinds, Tom Burke, Toby Jones en David Wilmot. De film is gebaseerd op de psychologische thriller The Wonder, geschreven door Emma Donoghue en krijgt nu al positieve kritieken van enkele recensenten. De film is volledig opgenomen in Ierland.
The Wonder gaat 16 november in première op Netflix en in geselecteerde bioscopen van begin november.