Daniel Radcliffe reageert op 'Wolverine'-geruchten

Nadat de Harry Potter-films in 2011 eindigden met Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011), heeft Daniel Radcliffe hard gewerkt om zich van de rol af te schudden. Nu wijzen geruchten erop dat Radcliffe Hugh Jackman zal opvolgen als Wolverine in de volgende X-Men-film. Radcliffe reageert op de geruchten.
In een interview met GQ waarin Radcliffe praat over zijn vroegere rollen, ontkent hij de geruchten. Hij geeft aan dat hij tijdens de press-tour af en toe een beetje verveeld raakt en hij minder goed let op wat hij zegt waardoor de geruchten alleen maar groter worden.
Het is niet de eerste keer dat Radcliffe de geruchten moet ontkennen. Tijdens een interview met The View eerder dit jaar werd hem gevraagd of hij de volgende Wolverine zal spelen. Ook dit ontkende Radcliffe.
Dit is iets dat zo nu en dan ter sprake komt, ik denk omdat in de strips Wolverine klein is, dus zo nu en dan hebben ze zoiets van: 'Wie is er een kleine acteur?' Het is nooit echt waar geweest. Zo nu en dan verveel ik me om de vragen verstandig te beantwoorden, dus maak ik gewoon een grapje zoals laatst en dat heeft de geruchten weer aangewakkerd, maar er is niets aan de hand.
Het enige dat zeker is, is dat Wolverine voorlopig door Jackman gespeeld zal blijven worden. In september bevestigde Jackman dat hij zijn rol als Wolverine zou hernemen voor Deadpool & Wolverine (2024). Na verwachting komt de film over Ryan Reynolds' geliefde personage op 8 november 2024 uit.