'Blood and Honey'-makers onthullen idee voor Powerpuff Girls-horrorfilm (exclusief)

'Blood and Honey'-makers onthullen idee voor Powerpuff Girls-horrorfilm (exclusief)

Ter gelegenheid van de release van Winnie-The-Pooh: Blood and Honey (2022) deze week spraken wij regisseur Rhys Frake-Waterfield en producent Scott Jeffrey. Als wij hen vragen naar hun plannen voor de toekomst, leggen de twee wel heel bijzondere ideeën op tafel, waaronder die voor een horrorfilm over de Powerpuff Girls.

Veel ideeën

Frake-Waterfield en Jeffrey vertellen enthousiast over hun nu al bevestigde horrorfilms over Bambi, Peter Pan en nog meer geheime plannen in hun koker die ze nog niet aan mogen kondigen. Maar welke personages zouden ze nog meer willen omtoveren? Als de twee alle vrijheid qua budget zouden hebben, liggen er veel meer opties open.

Ik heb op dit moment tien concepten liggen, waarvan niet elk idee uiteindelijk wordt uitgewerkt tot een film. Dat zijn onze geheimen plannen en daar probeer ik nu investeerders voor te vinden. Daarnaast ben ik ook geïnteresseerd in personages die niet onder het publieke domein vallen. Met een groter budget kun je uiteindelijk de rechten kopen. Dat opent zo'n 70 jaar aan personages die we kunnen vernietigen.

Rhys Frake-Waterfield
Winnie-The-Pooh: Blood and Honey (2022)
2.9
Tijdens zijn jeugd raakte Christoffer Robinson bevriend met Winnie de Poeh, Knorretje en hun vrienden, speelde spelletjes en voorzag hen ook van eten.

Powerpuff Girls of Teenage Mutant Ninja Turtles?

Onder die personages die ze dan zouden kunnen 'vernietigen', zoals Frake-Waterfield zijn verfilmingen noemt, zijn kinderserie-helden Powerpuff Girls en de Teenage Mutant Ninja Turtles.

Ik zou ook graag Powerpuff Girls en Teenage Mutant Ninja Turtles doen. We moeten er de licenties voor hebben, maar dat is iets waar ik mij graag in zou verdiepen; kijken of we de licenties kunnen krijgen. Ik denk dat het echt cool zou zijn: drie gemuteerde meisjes met superkrachten met een vader die hen in een kelder stopt en op hen experimenteert.

Scott Jeffrey

We hakken dan hun handen af. Ze hebben in de originele serie stompjes dus het idee was dat hun armen zouden worden afgehakt.

Rhys Frake-Waterfield
Afbeelding via TMDb
Afbeelding via TMDb

Jeffrey benadrukt nog even dat er ook diepgang achter dit idee zit. Je krijgt dan namelijk drie sterke vrouwen die uit zijn op wraak nadat ze iets vreselijks is aangedaan door een man.

Je kunt hier een echt cool kick-ass vrouwelijk power-verhaal hebben. We hebben een man die deze vrouwen probeert vast te houden, hen vertelt wat ze moeten doen, experimenteert op hen; en we kunnen hen laten terugvechten, ze lekker boos laten zijn op de wereld om wat er met hen gebeurd is.

Scott Jeffrey

Geen concrete plannen

Hoewel de ideeën van Jeffrey en Frake-Waterfield al redelijk ver uitgewerkt lijken te zijn, wuift de regisseur de plannen op het einde van ons gesprek weer weg.

Ik weet niet in hoeverre een Powerpuff Girls-horrorfilm er echt komt. Waarschijnlijk niet. Maar er zijn meer van dat soort concepten.

Rhys Frake-Waterfield

Of er een horrorfilm van de Powerpuff Girls komt, zal dus moeten blijken. Voor nu kunnen we in de bioscoop 'genieten' van Winnie-The-Pooh: Blood and Honey. Benieuwd of de slasher een bioscoopbezoekje waard is? Lees hier onze recensie.

Afbeelding via TMDb
Afbeelding via TMDb
Beeld: Still 'Winnie-The-Pooh: Blood and Honey' via Filmdepot & Still 'The Powerpuff Girls' via TMDb

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Films Bioscoop Interview ExclusiefWinnie-The-Pooh: Blood and Honey (2022)

Meer bioscoop

Meer bioscoop

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws