Todd Philips viert afgeronde 'Joker 2'-opnames met nieuwe foto's van Joaquin Phoenix en Lady Gaga

"It's a wrap!" De opnames van Joker: Folie à Deux (2024) zijn afgerond. Regisseur Todd Phillips wrijft zich in de handen en prijst op Instagram de perfecte inspanningen van zijn crew en hoofdrolspelers.
Lady Gaga als Harley Quinn
De laatste maanden probeerden fans in New York telkens weer een verwoede glimp op te vangen van Joaquin Phoenix en Lady Gaga, die in de langverwachte sequel het titelpersonage en de onvermijdelijke Harley Quinn zullen spelen. Sinds deze week heeft verstoppen definitief geen zin meer, want Phillips postte ter ere van het tweetal en de afgeronde opnames nieuwe stills op Instagram:
Post-productie
"Ik ga nu mijn grot (montagekamer) inkruipen", schrijft de Joker-regisseur bij de beelden. De productie mag dan voorspoedig verlopen, het duurt nog ongeveer anderhalf jaar voor dit vervolg in de Nederlandse bioscopen zal verschijnen.
Later nieuws
De release van Joker: Folie à Deux staat gepland op 3 oktober 2024. Zet de film alvast op je watchlist en blijf via het nieuwskopje op de hoogte.