Nieuwe Noorse Netflix-film stelt kijkers teleur: 'Hoe kan dit zo slecht zijn?'

Deze week verscheen op Netflix Royalteen: Princess Margrethe (2023), het vervolg op Royalteen (2022). Het eerste deel viel al niet echt in de smaak, maar ook deel 2 kan rekenen op veel negatieve reacties.
Teleurgesteld
Op Twitter klinken kijkers op zijn zachtst gezegd teleurgesteld: "Ze moeten stoppen met deze Royalteen-films. Ik ben ervan overtuigd dat ze het niet eens proberen, want hoe kunnen ze allebei zo slecht zijn". Een andere abonnee vraagt zich af hoe het kan dat zoveel goede series werden gecanceld, maar dat Netflix wel een film als dit groen licht geeft.
Bezoek van de Deense royals
Aangezien het schoolbal van vorig jaar voor prinses Margrethe met een groot drama eindigde, moet zij nu het geheim van wat er met haar gebeurd is nauwlettend meedragen om de Noorse koninklijke familie niet te schande te maken. Als ze hoort dat de Deense koninklijke familie een bezoek plant, ziet Margarethe dit als een kans om eindelijk prins Alexander te ontmoeten, met wie ze al maanden praat. Terwijl de Noorse koninklijke familie zich begint op te stapelen, moet Margarethe haar draai vinden, niet alleen als sterke en machtige prinses, maar ook als jonge vrouw in haar zoektocht naar liefde.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!