Netflix sluit na groot succes meerjarige deal met regisseur van hitserie

Sinds begin deze maand is Scoop (2023) te zien op Netflix, een serie geïnspireerd op een waargebeurd verhaal. Het was regisseur Hansal Mehta's eerste project voor Netflix. Scoop valt goed in de smaak bij de abonnees en daarmee maakt de regisseur een geweldig debuut. De streamingdienst is zo enthousiast geraakt dat hem een meerjarig contract is aangeboden.
Mehta's carrière
Mehta werd voor zijn serie Scoop geïnspireerd door het boek Behind Bars in Byculla: My Days in Prison en creëerde zes afleveringen voor het eerste seizoen. De serie wordt omschreven als ontzettend spannend en fans van over de hele wereld kijken dan ook uit naar wat Mehta de komende jaren nog meer zal creëren voor Netflix.
Mehta heeft een indrukwekkende carrière en is onder andere bekend van zijn film Shahid (2012) die in première ging op het filmfestival van Toronto en tijdens het National Film Awards van India ging Mehta zelfs naar huis met de prijs voor beste regisseur.
Mehta's reactie
Als filmmaker houdt het idee om voortdurend diverse en dynamische verhalen te creëren me altijd op scherp. Wat me enthousiast maakt over de samenwerking met Netflix, is dat het de thuisbasis van veel talent is en daar een potentieel voor mijn werk ligt om kijkers over de hele wereld te bereiken. Net als bij Scoop, is Netflix betrokken bij het creatieve proces van het script tot aan de marketing en distributie, wat voor mij cruciaal is voor het succes van elke creatieve samenwerking. Deze langetermijnsamenwerking met hen stelt me in staat om me te richten op een verscheidenheid aan onontdekte verhalen.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!