Nieuwe Netflix-serie van prins Harry flopt en blijft onder de radar

Het Netflix-publiek is helaas niet onder de indruk gebleken van de nieuwste productie van prins Harry: Heart of Invictus (2023). De serie die sinds 30 augustus te zien is op Netflix, is er niet in geslaagd door te breken in de dagelijkse Netflix Top 10.
Geen succes na vertraging
In Heart of Invictus worden de indrukwekkende en inspirerende reizen gevolgd van gewonde en zieke veteranen die meededen aan de Invictus Games van 2022. Dit is Harry's eerste soloproject dat valt onder de deal die zijn bedrijf Archewell sloot met Netflix in 2020. Heart of Invictus stond aanvankelijk gepland als allereerste onderdeel van de samenwerking. Na uitstel werd de docuserie Harry & Meghan (2022) als eerste uitgebracht in december 2022.

Meghan & Harry-moe?
Harry & Meghan was een groot succes, zowel in Groot-Brittannië als in de Verenigde Staten en schoot meteen naar de top in de dagelijkse Netflix Top 10. Heart of Invictus heeft helaas niet dezelfde populariteit weten te behalen en wordt inmiddels bestempeld als het tweede geflopte project van het stel. De docuserie Live to Lead (2022– ), die vlak na Harry & Meghan verscheen en eigenlijk amper aandacht kreeg, wordt gezien als de eerste flop.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!