Nieuwe beelden aankomende Netflix-serie van 'Game of Thrones'-makers nu te zien

Nieuwe beelden aankomende Netflix-serie van 'Game of Thrones'-makers nu te zien

De makers van Game of Thrones (2011–2019) gaan aan de slag voor Netflix en het nieuwe project 3 Body Problem (2024– ) komt volgend jaar uit. Ter ere van de Geeked Week deelt de streamingdienst nieuwe, exclusieve beelden van de veelbelovende scifi-serie!

Buitenaardse dreiging

David Benioff en D.B. Weiss zijn de mannen achter het gigantische succes van Game of Thrones en werken nu samen aan 3 Body Problem. Deze sciencefiction gaat over de dreigende komst van buitenaardse wezens. Een spannend project dus.

3 Body Problem (2024‑ )
7.5
Kijk op Netflix • Astrofysicus Ye Wenjie zag haar vader bruut vermoord worden tijdens de Chinese Culturele Revolutie. Omdat ze een wetenschappelijke achtergrond had, werd ze later gerekruteerd en naar een geheime basis in een afgelegen deel van China gestuurd.

Sneak peak

Netflix deelt gloednieuwe beelden van 3 Body Problem en de exclusieve clip doet verdacht veel denken aan een gemiddelde aflevering van de futuristische serie Black Mirror (2011– ). We zien ook John Bradley terug in de nieuwe beelden en deze acteur kennen we ook uit Game of Thrones als Samwell Tarly. Bekijk de sneak peak hieronder:

Brad Pitt

Liam Cunningham speelt Thomas Wade, volgens de acteur een personage dat een schok zal zijn voor kijkers. Daarnaast is de rol totaal niet vergelijkbaar met zijn Game of Thrones-rol als Davos Seaworth, iemand die de Ierse acteur omschrijft als 'een moreel kompas'. De nieuwe Netflix-serie wordt uitvoerend geproduceerd door Brad Pitt. Overige castleden zijn Benedict Wong, Eiza González, Saamer Usmani en Marlo Kelly.

3 Body Problem is vanaf 21 maart 2024 te streamen op Netflix.

Beeld: '3 Body Problem' via Netflix

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand Netflix Video's3 Body Problem (2024– )

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws