Netflix onthult eerste beelden van nieuwe serie over Italiaanse pornoster Rocco Siffredi

Netflix heeft de eerste beelden onthuld van de binnenkort te verschijnen Italiaanse serie Supersex (2024). De serie draait om de Italiaanse pornoster Rocco Siffredi en omvat zijn leven vanaf zijn jeugd tot en met zijn bijzondere carrière. De eerste foto's zijn nu te zien.
Rocco de ster
Alessandro Borghi, onder meer bekend van De Acht Bergen (2022) en Supereroi (2021), vertolkt de rol van Rocco in een gefictionaliseerde versie van het leven van de ster. De serie, bestaande uit zeven afleveringen, is geschreven door Francesca Manieri, Lorenzo Mieli en Marreo Rovere. Het project is geregisseerd door Rovere, Francesco Carrozzini en Francesca Mazzoleni.


Een fictief vrouwelijk personage
Het verhaal is losjes gebasseerd op het werkelijke leven van Rocco en zijn naasten. Naast Borghi is er ook een rol voor Jasmine Trinci die te zien zal zijn als een fictief personage dat symbool staat voor de vele vrouwen waarmee Rocco relaties heeft gehad. Verder zijn er ook nog rollen voor Adriano Giannini, die te zien zal zijn als de halfbroer van Rocco, Saul Nanni als de jongere Rocco en Enrico Vorello, Vincenzo Nemolato, Gaia Messerklinger, Jade Pedri en Linda Caridi.
Supersex is vanaf 6 maart 2024 te zien op Netflix.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!