Gloednieuwe Netflix-actiefilm wordt met de grond gelijk gemaakt op Rotten Tomatoes

Uit de beoordelingen van de nieuwe actiefilm Lift (2024) met Kevin Hart in de hoofdrol, blijkt opnieuw dat de samenwerking tussen Hart en Netflix geen succes is. De film heeft slechts een magere beoordeling van 31% gekregen op Rotten Tomatoes. Dit is de derde Netflix-film met Hart in de afgelopen twee jaar waarvoor de beoordeling lager of gelijk aan 31% is.
Een bijzondere missie
In Lift zien we Hart als Cyrus, hij leidt een team dat de zware taak heeft een terroristische aanval op een vliegende 777 te voorkomen. De film is geregisseerd door F. Gary Gray, bekend van films als Men in Black: International (2019), Straight Outta Compton (2015) en Law Abiding Citizen (2009). Behalve Hart heeft Gray nog meer grote namen weten te verzamelen voor zijn film waaronder Vincent D'Onofrio, Jacon Batalon, Billy Magnussen, Gugu Mbatha-Raw, Sam Worthington, Jean Reno en Úrsula Corberó beter bekend als Tokio uit La casa de papel (2017–2021).

Geen succesvolle samenwerking
Lift is sinds gisteren te zien op Netflix, maar maakt geen beste indruk bij zowel critici als het publiek. Meer dan een magere score van respectievelijk 31% en 45% krijgt de film niet. Dit zal niet alleen voor Netflix teleurstellend zijn, maar ook voor Hart. Naast Lift deden ook zijn voorgaande Netflix-films het niet geweldig. Sterker nog, Lift is zijn hoogstscorende Netflix-film in twee jaar. The Man from Toronto (2022) wordt beoordeeld met een score van 23% en Me Time (2022) moet het zelfs doen met een genante score van 7%. Voorlopig staan er geen samenwerkingen tussen de acteur en Netflix meer gepland. Wel zal Hart dit jaar nog te zien zijn in Borderlands (2024) samen met Jack Black, Cate Blanchett en Jamie Lee Curtis. De verwachtingen van deze productie, gebaseerd op een videogame, zijn erg hoog.

Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!