Voor 11 Oscars genomineerde film met Emma Stone vanaf deze week te zien in Nederland

We hebben er in Nederland iets langer op moeten wachten dan bijvoorbeeld de VS, maar vanaf deze week kunnen wij ook eindelijk genieten van Oscarwinnares Emma Stone in Poor Things (2023), de film die volgende maand kans maakt op maar liefst 11 Oscars.
Unieke Bella
Godwin Baxter is een exentrieke wetenschapper die Bella Baxter opnieuw tot leven wekt, een beetje als Frankenstein en zijn monster. Deze keer heeft de wetenschapper echter het plan om haar als zijn geliefde te hebben, maar de nieuwsgierige Bella wil liever haar seksualiteit verder ontdekken. Ze besluit op reis te gaan door Europa, waar ze genoeg andere mannen ontmoet.
Van The Favourite-regisseur
Naast La La Land-ster Emma Stone wordt de andere hoofdrol van de wetenschapper gespeeld door niemand minder dan de viervoudig Oscargenomineerde acteur Willem Dafoe. Ook Margaret Qualley is van de partij, bekend van Netflix-serie Maid (2021), net als Mark Ruffalo. De film is geregisseerd door Yorgos Lanthimos, die eerder Dogtooth (2009) en The Favourite (2018) maakte, tevens met Emma Stone.
Vanaf deze week te zien
Poor Things draait vanaf komende donderdag 8 februari in de bioscoop. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films die deze week op het witte doek in première gaan, kun je hier terecht.
