'Lupin'-acteur Omar Sy schittert in trailer van actieknaller 'The Killer'

John Woo komt binnenkort met een gloednieuwe actiefilm en daar heeft Lupin-acteur Omar Sy één van de hoofdrollen in gescoord. In de eerste trailer van The Killer (2024) staat zijn personage lijnrecht tegenover een vrouwelijke huurmoordenaar.
Beruchte huurmoordenaar
Zee (Nathalie Emmanuel) is een mysterieuze en beruchte huurmoordenaar, die in de onderwereld van Parijs ook wel bekend staat als de Koningin van de Dood. Nadat ze tijdens een klus van haar louche mentor besluit om een blind meisje te sparen, wordt haar carrière en leven overhoop gegooid. Ze trekt de aandacht van een scherpe rechercheur (Sy) en raakt verwikkeld in een crimineel complot.
Amerikaanse remake
Misschien komt het verhaal je wel bekend voor. Dat kan, want het is een directe remake van The Killer uit 1989, die John Woo ook regisseerde. Voordat de regisseur doorbrak in Hollywood met actieknallers als Face/Off (1997) en Mission: Impossible II (2000), was deze film zijn grote hit in zijn thuisland China en inmiddels staat er dus een Amerikaanse remake op de agenda.
Hoofdrollen
De hoofdrollen van The Killer worden gespeeld door Game of Thrones-actrice Nathalie Emmanuel, Intouchables-acteur Omar Sy, Avatar-ster Sam Worthington en Booksmart-actrice Diana Silvers. Het scenario is geschreven door Brian Helgeland (L.A. Confidential (1997)) en het duo Campbell en Stuecken (10 Cloverfield Lane (2016)). The Killer is vanaf 22 augustus te zien in de bioscoop.