Michael Mann komt met update over langverwacht vervolg op misdaadklassieker 'Heat'

Met een sterrencast bestaande uit Robert De Niro, Al Pacino en Val Kilmer is Heat (1995) van Michael Mann een ware filmklassieker te noemen. De regisseur heeft het al een tijdje over een vervolg op de film uit 1995, maar veel blijft nog onduidelijk. Mann heeft inmiddels een veelbelovende update gegeven.
Heat 2
Heat uit 1995 krijgt een vervolg. Dat is iets wat volgens Michael Mann vaststaat. Recent werkte hij nog aan Ferrari (2023), maar inmiddels heeft de regisseur iets heel anders aan zijn hoofd. In een interview onthult hij namelijk dat hij al best ver is met het scenario voor Heat 2!
Boek
Het vervolg op de misdaadklassieker baseert zich op het gelijknamige boek. Mann schreef het verhaal samen met Meg Gardiner en het boek kwam in 2022 uit. De film zal niet helemaal overeenkomen met het geschreven werk, want dat zou betekenen dat er gewerkt moet worden met een tijdsprong van 25 jaar. Dat wordt vrij lastig met Robert De Niro en Al Pacino samen.
Austin Butler?
In plaats daarvan zou Mann nieuwe acteurs op het oog hebben voor de rollen. Er gaan geruchten dat ook Austin Butler (Elvis (2022)) zich, naast Adam Driver, bij de cast voegt. Helaas kan de regisseur de roddels niet bevestigen óf ontkrachten: "Ik kan hier echt niets over zeggen."
Wanneer beginnen de opnames?
In het interview met LA Times is te lezen dat Mann de opnames in zijn agenda heeft genoteerd. Hij hoopt eind 2024 of begin 2025 te kunnen beginnen met de productie van Heat 2. Nog even geduld!