'The Perfect Couple'-actrice in gesprek met Steven Spielberg over volgende film

'The Perfect Couple'-actrice in gesprek met Steven Spielberg over volgende film

De serie The Perfect Couple (2024), met onder anderen Nicole Kidman en Liev Schreiber in de hoofdrol, maakt momenteel furore op Netflix. Eve Hewson die in de serie de rol van de bruid Amelia speelt, was jaren geleden al te zien in Spielbergs Bridge of Spies (2015) als Tom Hanks dochter. Nu heeft de regisseur opnieuw zijn oog op de actrice laten vallen voor zijn The Dish (2026).

UFOs

Hewson is momenteel in onderhandeling met Spielberg over een rol in zijn nieuwe film. Naast Hewson is de regisseur ook in gesprek met Colin Firth. Josh O'Connor en Emily Blunt zullen eveneens in de film te zien zijn. The Dish is geschreven door David Koepp met wie Spielberg graag samenwerkt. Over het plot zijn amper details bekend behalve dat het iets met UFOs te maken zal hebben.

Opkomende superster

Hewson, van Ierse afkomst, was nog vóór The Perfect Couple te zien in Netflix' Behind Her Eyes (2021). Daar blijft het niet bij wat Netflix betreft, want onlangs rondde de actrice de opnames af voor Noah Baumbachs vooralsnog titelloze Netflix-film waarin ze deel uitmaakt van een sterrencast met onder anderen Adam Sandler, Greta Gerwig, George Clooney, Laura Dern en Riley Keough. Daarnaast speelde ze de rol van Lucy Elkins in Steven Soderberghs The Knick (2014–2015) die te zien is op HBO Max. Binnenkort zal Hewson haar terugkeer maken in het tweede seizoen van Bad Sisters (2022–2024).

The Dish (2026)
Vooralsnog titelloze film geregisseerd door Steven Spielberg over UFO's.

The Dish wordt in mei 2026 verwacht in de bioscoop.

Beeld: Still 'The Perfect Couple' via Netflix/Seacia Pavao
Tekst: Bron

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Films Series Celebrities NetflixThe Perfect Couple (2024)

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws