'Ferry 2' nu al ingehaald op Netflix door explosieve actiefilm

Ferry 2 (2024) is niet langer de populairste film op Netflix: de megapopulaire Vlaams-Nederlandse misdaadfilm met Frank Lammers is na ruim een week bovenaan in de top 10 nu ingehaald. Het is de komische actiefilm Bad Boys: Ride or Die (2024) gelukt.
Concurrentie
De film met Will Smith en Martin Lawrence verscheen afgelopen week op Netflix en wordt daar met open armen ontvangen door abonnees. Zelfs zoveel dus, dat het Ferry 2 inmiddels heeft ingehaald. Heb jij ze allebei al gezien?

'Het gaat stormen'
"Het gaat stormen. Het wordt erg," horen we Will Smith zeggen in de trailer. In het langverwachte vervolg zijn Miami's beste agenten nu zelf op de vlucht. De politiechef wordt beschuldigd van corruptie en heeft een laatste bericht voor de twee agenten achter gelaten. "De moordaanslag op mij kwam vanuit de politie," vertelt hij. Wat is hier aan de hand?
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!