Netflix deelt eerste plaatjes van 'The Old Guard 2' met Charlize Theron

Charlize Theron is dit jaar terug op Netflix met het vervolg op de explosieve actiefilm The Old Guard (2020). In navolging van de releasedatum heeft de streamingdienst nu de eerste plaatjes gedeeld, waarop we ook weer het team zien waarmee de onsterfelijke huursoldate wederom de strijd aangaat.
Dichterbij sterfelijkheid
The Old Guard 2 (2025) draait om Andy, die in de vorige film dichterbij het moment kwam dat haar (normaal dodelijke) wonden niet meer zouden helen. Worstelend met haar begrip van sterfelijkheid krijgt ze in deel twee te maken met een eeuwenoude vijand….
Het team intact
Naast Charlize Theron keren ook Marwan Kenzari, Matthias Schoenaerts, Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor en KiKi Layne terug. Twee nieuwe namen in het vervolg zijn Uma Thurman en Henry Golding. Golding speelt Tuah, een oude vriend van Copley (Ejiofor) die hopelijk kan helpen om het mysterie van de onsterfelijkheid te ontrafelen. Over de rol die Thurman (Kill Bill) gaat spelen is nog niets bekend.
Waar de voornaamste castleden allemaal terugkeren, is er voor dit tweede deel wel een nieuwe maker ingestapt. Victoria Mahoney (Yelling to the Sky (2011)) vervangt Gina Prince-Bythewood.
Benieuwd naar het tweede deel van de veelbekeken actiefilm? Dan kun je vanaf 2 juli op Netflix terecht. Voor een overzicht van andere titels die de komende tijd op de streamingdienst verschijnen kijk je hier.

Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!