Eerste beelden van Gen V seizoen 2 beloven een explosieve terugkeer

Prime Video heeft de eerste trailer van het tweede seizoen van Gen V (2023– ) onthuld. Daarnaast is uiteraard ook de releasedatum bekendgemaakt. Dit tweede seizoen van de spin-off van The Boys (2019– ) belooft opnieuw een spektakel te worden. De beelden zijn nu te zien.
Oorlog
In de nieuwe afleveringen keren we terug naar de universiteit, waar een nieuwe decaan het voor het zeggen heeft. Hij belooft de studenten machtiger dan ooit te maken. Terwijl Cate en Sam als helden worden onthaald, keren Marie, Jordan en Emma met tegenzin terug naar de campus. Zij zijn de afgelopen maanden vol trauma en verlies nog lang niet vergeten. Hoewel het nieuwe studiejaar feestelijk van start had moeten gaan, valt er weinig te vieren met een dreigende oorlog tussen supes en de mensheid op de achtergrond.
Chance Perdomo
Aan het einde van seizoen 1 werden Marie, Emma en Andre wakker in een afgesloten witte ruimte. In de trailer ontdekken we dat dit het Elmire Adult Rehabilitation center is, dezelfde plek die Marie juist probeerde te ontvluchten door zich aan te melden bij God U. Andre is echter niet te zien in de trailer, de acteur, Chance Perdomo, kwam vorig jaar om het leven bij een motorongeluk. Wie we wel zien is de vader van het personage, Polarity, die verdrietig naar babyfoto's van zijn zoon kijkt.
We stonden op het punt om te gaan draaien toen Chance tragisch overleed. We moesten vrijwel alles heroverwegen en dat in slechts een paar weken tijd.
De eerste drie afleveringen van Gen V zijn vanaf 17 september te zien op Prime Video. De rest van de afleveringen verschijnt vanaf de week daarop wekelijks op de streamingdienst.