Vin Diesel hint naar terugkeer van Paul Walker in 'Fast & Furious 11'

Vin Diesel heeft grootse plannen voor Fast & Furious 11. Dit weekend verscheen de Hollywoodster samen met collega's Tyrese Gibson en Cody Walker op Fuel Fest (een event voor autoliefhebbers) in Pomona (Californië) om daar alvast een tipje van de sluier te lichten.
Releaseperiode onthuld
Diesel vertelt fans daar dat de elfde film in de reeks april 2027 uit zal komen. Dat vroeg de studio aan hem. Prima, aldus Diesel, maar de acteur had echter drie voorwaarden, waarvan één hele opmerkelijke.
De studio zei tegen me: 'Vin, kunnen we alsjeblieft de finale van Fast and Furious [in] april 2027 hebben?' Ik zei: 'Onder drie voorwaarden. De eerste is om de franchise terug te brengen naar L.A.! Het tweede was om terug te keren naar de autocultuur, naar het straatracen! Het derde was om Dom en Brian O'Conner te herenigen.
Digitale terugkeer
Brian O'Conner is het personage van Paul Walker, die in 2013 op 40-jarige leeftijd overleed in een auto-ongeluk. Omdat Walker niet meer leeft, zou hij bij een mogelijke terugkeer van zijn personage digitaal moeten worden toegevoegd aan de film. In hoeverre de studio hiermee akkoord zal gaan, ook omdat er in Hollywood juist veel weerstand is tegen AI in de filmwereld, is nu nog niet bekend. Maar als het aan Diesel ligt, keert zijn vriend terug op het grote scherm.

Fast X: Part Two?
Fast X (2023), de tiende film, kwam uit in 2023. Die film werd aangekondigd als het eerste deel van een tweedelige reeks. Of film 11 na flink wat uitstel daadwerkelijk het verhaal van Fast X voortzet of juist weer een nieuw verhaal begint, is nu nog niet bekend. Wel weten we nu dus dat we nog moeten wachten tot april 2027.