'The Recruit'-ster genoemd als hoofdrolspeler van nieuwe 'Rambo'-film

'The Recruit'-ster genoemd als hoofdrolspeler van nieuwe 'Rambo'-film

De nieuw verwachte prequelfilm in de Rambo-franchise lijkt zijn hoofdrolspeler te hebben gevonden. Deadline meldt dat The Recruit-ster Noah Centineo zijn naam aan het project verbonden zou hebben. Het nieuws volgt enkele maanden nadat de komst van John Rambo aangekondigd werd, en inmiddels weten we ook meer over de opnames.

Thailand als Vietnam

Aangezien John Rambo een prequel wordt, is de verwachting dat we gaan zien hoe de getraumatiseerde strijder uitgroeit tot de protagonist van cultklassieker First Blood (1982). Het verhaal zal zich dus (grotendeels) afspelen in Vietnam, en om die setting geloofwaardig na te bootsen reizen cast en crew in 2026 af naar het aangrenzende Thailand.

Still 'First Blood' via TMDb
Still 'First Blood' via TMDb

Stallone op de hoogte

Volgens Deadline wordt Noah Centineo de opvolger van Sylvester Stallone als vertolker van de moordmachine. Stallone is op de hoogte van het feit dat er een prequel komt, maar is niet persoonlijk betrokken. Bronnen van de entertainmentsite stellen dat de Tulsa King-acteur ook ingelicht is over de casting van Centineo. Laatstgenoemde was de absolute ster van Netflix-serie The Recruit, tot die eerder dit jaar gecanceld werd. De acteur staat ook op de roller voor een nieuwe Street Fighter-film.

Niet de eerste gewelddadige film

De Finse regisseur Jalmari Helander is al een tijdje aan boord als maker van John Rambo. Eerder maakte hij de explosieve oorlogsfilm Sisu (2022). Details over de release van de prequelfilm zijn nog niet bekend.

Beeld: Still 'The Recruit' via TMDb
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Films

Meer films

Meer films

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws