Benedict Cumberbatch wordt gek van verdriet in de trailer van 'The Thing with Feathers'

Na een première op het Sundance Film Festival in januari verschijnt The Thing with Feathers (2025) - met een hoofdrol voor Benedict Cumberbatch - binnenkort eindelijk ook voor het grote publiek op het witte doek. De eerste trailer is nu te zien.
Vol verdriet
Na de plotselinge dood van zijn vrouw begint de vader zijn grip op de realiteit te verliezen. Een vreemde aanwezigheid in de vorm van een kraai met menselijke trekken, begint hem te achtervolgen in hun appartement, een manifestatie van zijn verdriet en schuldgevoelens.
David Thewlis
Het absurde drama is geregisseerd door Dylan Southern, die eerder voornamelijk documentaires zoals No Distance Left to Run (2010) maakte. De film is gebaseerd op de novelle Grief Is the Thing with Feathers van Max Porter en naast Cumberbatch zijn de overige rollen voor Garry Cooper, Tim Plester en ook schrijver Max Porter heeft een kleine rol. De stem van de kraai wordt ingesproken door David Thewlis, die we ook wel kennen als Remus Lupin in de Harry Potter-films.
Nederlandse releasedatum
The Thing with Feathers verschijnt in de VS op 28 november in de bioscoop. Een officiële Nederlandse releasedatum is er nu nog niet, maar we hopen de film ook ergens dit najaar te kunnen zien. Op de hoogte blijven? Maak een account aan op onze website, zet The Thing with Feathers in je watchlist en blijf zo automatisch op de hoogte van een releasedatum.