Nieuwe dramaserie met '13 Reasons Why'-ster nu te zien op Netflix

Nieuwe dramaserie met '13 Reasons Why'-ster nu te zien op Netflix

Andy Parker, de man achter hitserie Tales of the City (2019) met Laura Linney, brengt vandaag zijn nieuwste serie uit op Netflix: Boots (2025– ). Alle afleveringen staan nu op de streamingdienst.

Handige Netflix-pagina's:

Homoseksuele marinier

De nieuwe serie speelt zich af in 1990 en gaat over Cameron, een gepeste, homoseksuele middelbare scholier die samen met zijn beste vriend, Ray, toetreedt tot het Korps Mariniers - een gevaarlijke stap in de tijd dat homoseksualiteit in het leger gevangenisstraf of erger betekende. Als deze twee vrienden zich in het bootcamp van het Korps Mariniers storten, waar de landmijnen zowel letterlijk als metaforisch zijn, voegen ze zich bij een peloton jonge mannen op een schrijnende reis van transformatie.

Miles Heizer

De serie wordt gemaakt door Andy Parker, die naast Tales of the City ook animatieserie Pantheon (2022–2025) maakte, en is gebaseerd op de memoires The Pink Marine van US marine Greg Cope White. Boots bestaat uit acht afleveringen en de hoofdrol is voor Miles Heizer, die we kennen uit 13 Reasons Why (2017–2020) en Parenthood (2010–2015).

Boots (2025‑ )
Kijk op Netflix • In 1990 besluit Cameron, een homoseksuele scholier die wordt gepest, zich samen met zijn heteroseksuele beste vriend Ray aan te melden bij het Korps Mariniers.

Vanaf vandaag op Netflix

Boots is nu te zien op Netflix. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series op de streamingdienst kun je terecht op onze pagina Nieuw op Netflix.

Afbeelding via Netflix
Afbeelding via Netflix
Afbeelding via Netflix
Afbeelding via Netflix
Beeld: Still 'Boots' via Netflix

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand Netflix Netflix-tips VOD-tipsBoots (2025– )

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws