Tom Felton organiseert een 'Harry Potter'-reünie met de cast

Acteur Tom Felton probeert de cast van de bekende Harry Potter-reeks bij elkaar te krijgen voor een reünie ter ere van het 19-jarig jubileum van de eerste film op 14 november, zo laat de Draco-ster weten in een interview.
Bijna tien jaar na de laatste film en 19 jaar na het begin van de magische franchise, vindt Felton het hoog tijd dat de cast weer eens samenkomt. Onlangs speelde hij nog golf met de Weasley-tweeling (James en Oliver Phelps), en hij is regelmatig in contact met overige castleden.
Ik zag de Weasley-tweeling laatst. We gingen wat golfen. Ben ook altijd met veel van de andere jongens op WhatsApp aan het chatten om in contact blijven met hen en ervoor zorgen dat alles in orde is. Het is de 19e verjaardag op 14 november, dus ik ben van plan een soort van digitaal feest te organiseren… Ik probeer alle oudjes weer bij elkaar te krijgen om de prestatie te vieren.
Felton is sinds vorige week te zien in de Netflix-film A Babysitter's Guide to Monster Hunting (2020), waarin hij het kindnappende monster Grand Guignol speelt. Momenteel is hij bezig met de opnames van Canyon Del Muerto, een historisch drama over de eerste vrouwelijke archeologe.
Waarom Felton nu een reünie wil organiseren met de cast en niet volgend jaar, als de eerste film 20 jaar bestaat, is niet helemaal duidelijk. Harry Potter-fans zal je echter niet horen klagen als de cast binnenkort weer samen is te zien.