De Power Rangers keren terug met nieuwe series en een film

De Power Rangers keren terug met nieuwe series en een film

De Power Rangers zijn terug: de groep scholieren met buitenaardse krachten komen weer samen in een nieuwe film en meerdere series. Studio Entertainment One heeft een team verzamelt om dit plan te verwezenlijken.

Jonathan Entwistle, maker van de Netflix-series I Am Not Okay with This (2020) en The End of the F***ing World (2017–2019), neemt de regie van de nieuwe Power Rangers-projecten op zich. Studio eOne zal deze produceren.

De Power Rangers waren een regelrechte hit door de serie Power Rangers (1993–2023). Deze serie op Fox Kids TV inspireerde een film, Mighty Morphin Power Rangers: The Movie (1995). Onlangs kwam een nieuwe verfilming uit, Power Rangers (2017), die de studio 142 miljoen dollar opbracht.

Hierna, in 2018, kocht Hasbro de rechten van de Power Rangers-franchise van Saban Brands en bracht in 2019 het nieuwe speelgoed uit. Naast de nieuwe film- en serieplannen voor volwassenen, is de Power Rangers-kinderserie Dino Fury inmiddels bezig aan het tweede seizoen. Regisseur Entwistle kijkt uit naar de nieuwe samenwerking:

Dit is een ongelofelijke kans om nieuwe Power Rangers te brengen aan zowel nieuwe als bestaande generaties van afwachtende fans. Ik kijk uit naar de samenwerking met de teams van eOne en Hasbro. Samen kunnen we niet wachten om meer Power Rangers met de wereld te delen.

Jonathan Entwistle
Beeld: Still 'Power Rangers' (2017) via TMDb
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Algemeen Films SeriesPower Rangers (2017)Power Rangers (1993–2023)

Meer series

Meer series

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws