'Project Hail Mary'-auteur Andy Weir haalt uit naar Paramount na afgewezen pitch

Andy Weir, de auteur van Project Hail Mary, heeft stevige kritiek geuit op de huidige Star Trek-series. Volgens hem zijn de series lang niet meer wat ze geweest zijn. Hij diende een idee in, had er meerdere gesprekken over, maar uiteindelijk zag Paramount er geen heil in.
Jammer voor Paramount
Weir voerde serieuze gesprekken met Star Trek-producent Alex Kurtzman over zijn idee, maar uiteindelijk werd zijn voorstel afgewezen. De auteur heeft tot op heden niet bekendgemaakt waar zijn concept over gaat. Volgens Weir is het echter een gemiste kans voor Paramount. De auteur vindt de huidige Star Trek-series aanzienlijk minder dan de Star Trek-series waardoor hij in zijn jeugd geïnspireerd raakte.
Kurtzman is een aardige man, maar die series zijn echt slecht. Zij hebben mijn pitch niet geaccepteerd dus ja…
Visie verdedigd
Op dit moment zijn er geen nieuwe Star Trek-series in productie bij Paramount+. Bestaande series lopen nog wel door, waaronder Star Trek: Strange New Worlds (2022– ) en Star Trek: Starfleet Academy (2026– ). Ondertussen is de toekomst van Kurtzman onzeker. Zijn contract loopt tot eind 2026 en er wordt nog onderhandeld of hij doorgaat. Kurtzman en andere producenten kregen veel kritiek over zich heen nadat bekend werd dat Starfleet Academy zou stoppen. Naar aanleiding hiervan schreven de producenten een open brief waarin ze stelden dat Star Trek niet alleen om een optimistische toekomst draait, maar ook om een verhaal dat laat zien hoe moeilijk het is om daar te komen.
Project Hail Mary draait nu in de bioscoop.




8.5







































































