Iraans misdaaddrama 'Just 6.5' door het sluiten van bioscopen uitgesteld naar december

Wegens de nieuwe maatregelen waarbij de Nederlandse bioscopen de komende twee weken sluiten, wordt de release van Just 6.5 (2019) uitgesteld. Het Iraanse misdaaddrama zou eigenlijk morgen in première gaan, maar dit wordt nu verschoven naar 3 december.
In Just 6.5 is de politie is op zoek naar een drugsbaron genaamd Naser Khakzad. Als ze hem eenmaal op het spoor zijn en hem weten te vangen, probeert de drugsbaas van alles te om te ontsnappen en zijn gezin te redden.
Bekijk hier de trailer van Just 6.5:
De release van de Iraanse film werd in Nederland al eerder uitgesteld. Al in april stond de film gepland voor een release in de bioscopen, maar ook toen gooide het coronavirus roet in het eten. Distributeur Contact Film hoopt dat december een bioscooprelease toelaat.
Gisteravond kondigde premier Mark Rutte een verzwaring aan van de huidige coronamaatregelen. De bioscopen reageerden al snel op hun sociale media-kanalen en lieten weten snel terug te zijn.