Jacob Elordi in beeld voor hoofdrol in nieuwe film van Ari Aster

Jacob Elordi, die eerder dit jaar een Oscarnominatie in de wacht sleepte voor zijn rol in de film Frankenstein (2025), is in gesprek om de hoofdrol te spelen in Scapegoat, de nieuwe film van regisseur Ari Aster (Hereditary (2018), Midsommar (2019)) voor A24. Elordi zou naast de eveneens voor een Oscar genomineerde Scarlett Johansson (Marriage Story (2019)) te zien zijn.
Mysterie rond het verhaal
Over de inhoud van Scapegoat is voorlopig nog maar weinig bekend. De synopsis wordt strikt geheimgehouden, waardoor er volop wordt gespeculeerd over wat Aster in petto heeft. Volgens sommige berichten draait de thriller rond een arts die een internetberoemdheid opereert. Andere bronnen spreken dan weer over een sciencefictionromance. Ook wordt het project omschreven als een meer traditioneel drama, althans naar de maatstaven van Aster.
De regisseur staat bekend om films als Hereditary (2018), Midsommar (2019) en Beau is Afraid (2023), waardoor de verwachtingen voor zijn nieuwe project alvast hooggespannen zijn.
Drukke tijden voor Jacob Elordi
De Australische acteur brak wereldwijd door dankzij de The Kissing Booth (2018)-films en groeide vervolgens uit tot een van de bekendste jonge acteurs van zijn generatie met zijn rol in de HBO-serie Euphoria (2019–2026) en films als Saltburn (2023).
Naast de mogelijke casting in Scapegoat staat er opnieuw een grote filmproductie op zijn agenda. Elordi speelt namelijk de hoofdrol in Ridley Scotts The Dog Stars (2026), een postapocalyptische survivalthriller. De film is gebaseerd op de gelijknamige bestseller van Peter Heller en staat gepland voor een bioscooprelease op 27 augustus.




7.3









































































