32-jarige maker van Netflix-hitserie 'My Life with the Walter Boys' overleden

Terwijl fans van de romantische dramaserie My Life with the Walter Boys (2023– ) al uitkijken naar een vierde seizoen, is er helaas ook triest nieuws rond de productie te melden. Een van de makers van de serie is namelijk overleden. Jesikah Suggs was een van de scenaristen en producenten van de Netflix-hit, en werd slechts 32 jaar oud.
Vastberaden
Suggs kwam uit Texas en leefde in Californië, waar ze op 18 augustus overleed aan de gevolgen van borstkanker. De familie van de maakster bracht het nieuws gisteren (dinsdag, red.) naar buiten. Suggs werd op haar 24e met de ziekte gediagnosticeerd, maar vond haar weg om ondanks haar ziekte door te blijven werken. "Ze kwam elke dag naar haar werk, omdat ze niet wilde dat de kanker haar leven bepaalde", zegt haar zus Liz in een statement.
Sterke bijdrage
Volgens Deadline was Suggs al begonnen met de scriptvoorbereidingen van het vierde seizoen van My Life with the Walter Boys. De afleveringen waren al besteld voordat seizoen 3 eerder deze maand uitging op Netflix. Filmsite IMDb vermeldt de maakster als zogenoemde 'story editor', co-producente en/of scenariste van alle afleveringen van de eerste twee seizoenen. De laatste aflevering die Suggs neerpende was de tweede aflevering van seizoen 3, Split Focus.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox? Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!




6.8





































































