Robert Pattinson legt uit waarom zijn Batman lastig te combineren is met het nieuwe DCU

Robert Pattinson denkt niet dat zijn versie van Batman zomaar zou kunnen opduiken in andere films binnen James Gunn's DCU. In een interview met LADbible legt hij uit waarom een crossover niet voor de hand ligt.
Pattinson's Batman valt buiten de nieuwe DCU
Pattinsons rol als Batman in Matt Reeves' The Batman (2022) dateert van vóór de nieuwe DCU die Gunn heeft opgezet en maakt geen deel uit van dit universum. Gunn heeft een crossover eerder niet volledig uitgesloten, maar gaf wel al aan dat een dergelijk scenario momenteel niet aan de orde is.
Lastig om Bruce Wayne buiten zijn wereld te plaatsen
In het interview van LADbible zat Pattinson samen met Primetime (2026)-collega Skyler Gisondo, bekend als Jimmy Olsen in Superman (2025). Pattinson legde daarin uit dat de wereld van zijn Batman sterk verschilt van die van Superman. Zijn films werden volgens de acteur grotendeels in een donkere schuur in het Engelse Watford opgenomen, wat volgens hem zorgt voor een groot contrast met de zonnige sets van Superman in Atlanta. Dit contrast maakt de crossover volgens hem lastig.
Pattinson momenteel te zien in 'Primetime'
Vandaag is Primetime uitgekomen in de Amerikaanse bioscopen; alleen in Nederland zullen we nog even moeten wachten tot de film op het witte doek verschijnt. Vanaf 29 oktober is hij hier te bekijken.




6.9







































































