Henry Cavill geeft een update over de blessure die hij opliep op de set van 'The Witcher'

Na genoten te hebben van "glühwein en een uitzonderlijk vette kalkoen" moet Henry Cavill weer aan de bak. Op Instagram laat de acteur weten dat hij voor het eerst is wezen joggen na de blessure die hij opliep op de set van The Witcher (2019– ) halverwege december.
De opnames van de populaire Netflixi-serie gingen daarom door zonder de Geralt-acteur. Dat Cavill nu weer kan sporten is een goed teken: "Het was niet snel, maar het is een grote stap geweest in mijn herstel".
Het VK verkeert momenteel in lockdown, waardoor de opnames van veel films en series wederom stil zijn komen te liggen. Hoewel de opnames van The Batman (2022) door blijven gaan, heeft Marvel besloten de opnames stil te leggen van Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022), zo liet Elizabeth Olsen weten.
Of de camera op de set van The Witcher wel blijft draaien, is niet bekend. Onlangs moesten de cast en crew al naar het zuiden van het VK verkassen door de toen afgekondigde lockdown. Hier konden ze de opnames hervatten in een studio, maar kregen ook daar te maken met tegenslagen toen een aantal crewleden besmet bleken met het coronavirus.
Netflix heeft nog geen releasedatum bekendgemaakt van The Witcher seizoen 2, wel deelde de streamingdienst al een aantal eerste foto's van de nieuwe afleveringen.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!