De strijd om Europa gaat er hard aan toe in de trailer van Netflix-serie 'Tribes of Europa'

Hoe ziet Europa eruit in het jaar 2074? Volgens de gloednieuwe Netflix-serie Tribes Of Europa (2021) verkeren we dan in een gevaarlijke oorlog. De eerste trailer van de sciencefictionserie is nu te zien.
In het jaar 2029 draaide de wereld door op het gebied van technologie. Een heuse cyberoorlog zorgde ervoor dat al het licht uitging en de wereld terug bij af was; mensen leefden weer zoals in de Middeleeuwen. Sindsdien heersen verschillende stammen over Europa, die tegen elkaar strijden om de macht.
Twee broers en een zus van de vreedzame Origines-stam, Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) en Elja (David Ali Rashed), worden van elkaar gescheiden en moeten daardoor hun eigen weg vinden in een hevig gevecht om de toekomst van het nieuwe Europa.
Bekijk hier de trailer van Tribes Of Europa:
De serie is gemaakt door dezelfde producenten die eerder de populaire Duitse serie Dark (2017–2020) maakten. Tribes of Europa is onderdeel van een deal die Netflix in 2018 sloot met Duitsland. In de sciencefictionserie wordt zowel Duits als Engels gesproken.

Tribes Of Europa is vanaf 19 februari te zien op Netflix. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series die deze maand op de streamingdienst verschijnen, kun je hier terecht.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!