Charlotte Gainsbourg & Hugh Bonneville hebben de hoofdrollen in spionagethriller 'Lives in Secret' over WOII

Charlotte Gainsbourg en Hugh Bonneville zullen de hoofdrollen spelen in een nieuwe spionagethriller. Lives in Secret gaat over een inlichtingenofficier tijdens de Tweede Wereldoorlog in Frankrijk, en wordt geproduceerd door Resident Evil (2002)-producent Jeremy Bolt.
Gainsbourgh speelt de rol van Vera Atkins, een inlichtingenofficier die tijdens de Tweede Wereldoorlog talloze geheim agenten opleidt en de oorlog in stuurt. Ruim honderd mannen en vrouwen keren niet terug van hun opdracht, en Atkins maakt er haar persoonlijke missie van om ze allemaal terug te vinden.
De film wordt gebaseerd op het boek A Life in Secrets van Sarah Helm. In haar boek vertelt Helm het waargebeurde verhaal van Vera Atkins. In haar zoektocht naar de vermiste agenten was Atkins onder andere betrokken bij het verhoor van Rudolf Hess, de beruchte commandant van concentratiekamp Auschwitz. Heeft hij iets te maken met de verdwenen vrouwelijke spionnen?
Atkins kreeg in 1995 een eervolle onderscheiding van de Franse regering, voor haar activiteiten tijdens en na de oorlog. Er gaan geruchten dat schrijver Ian Fleming zich door haar liet inspireren voor het James Bond-personage Miss Moneypenny.
De film zal geregisseerd worden door de Britse regisseur John Hay, die op dit moment ook al met Hugh Bonneville samenwerkt aan de film To Olivia. Welke rol Bonneville in Lives in Secret zal spelen is nog niet bekend. De opnames van de film gaan dit najaar van start.