John Boyega en Joe Cornish werken aan vervolg op populaire cultfilm 'Attack the Block'

De aliens zijn terug! Althans, ze komen terug. Tien jaar na de release van Attack the Block (2011), die meteen een cultstatus verwierf, gaat het originele team aan de slag met een vervolgfilm. Joe Cornish zal Attack the Block 2 regisseren.
Zijn rol in Attack the Block was de doorbraak van John Boyega. Daarna kreeg de acteur talloze grote rollen, onder andere in Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) en Pacific Rim: Uprising (2018). Voor Attack the Block 2 kruipt Boyega opnieuw in de huid van bendeleider Moses. En daar heeft hij zin in:
Het is tien jaar geleden dat Attack the Block werd uitgebracht en er is sindsdien zoveel veranderd. Ik ben enthousiast om dit verhevigde verhaal terug te zien keren naar de straten van Londen. Moses is een van mijn favoriete personages gebleven en hem terugbrengen is een enorme eer.
In de eerste film wordt Moses met zijn bende geconfronteerd met een groep buitenaardse wezens die hun buurt willen overnemen. Hulp vragen helpt niet, en onderhandelen brengt ze ook niet ver. Er zit niks anders op: ze zullen moeten terugvechten.
Over het plot van de vervolgfilm is nog maar weinig bekend. Cornish zal naast regisseren ook het script van de nieuwe film schrijven. Ook produceert hij Attack the Block 2, samen met Boyega, Nira Park en James Wilson. De vier maakten samen ook de eerste film.
Ik ben blij dat we onze terugkeer naar de wereld van Attack the Block officieel aankondigen op de tiende verjaardag van de release van de film. Ik kan niet wachten om weer met John samen te werken en het publiek een nog grotere portie binnenstedelijke buitenaardse actie te brengen.
De eerste Attack the Block-film is nu te zien op Pathé Thuis. Wanneer de productie van de vervolgfilm van start gaat is nog niet bekend.