Amazon Prime Video kondigt duistere serie 'The Consultant' aan met Christoph Waltz in de hoofdrol

Amazon Prime Video kondigt duistere serie 'The Consultant' aan met Christoph Waltz in de hoofdrol

Amazon Prime Video heeft Oscarwinnaar Christoph Waltz gestrikt voor een hoofdrol in hun nieuwste serie: The Consultant. De duistere nieuwe serie is een verfilming van het gelijknamige boek van Bentley Little uit 2015.

The Consultant draait om een sinistere relatie tussen een baas en zijn werknemer. Hoe ver zullen werknemers gaan om hogerop te komen en om te overleven? De serie wordt gemaakt door Tony Basgallop, die eerder langlopende serie 24 (2001–2014) produceerde.

Het is een enorme eer om samen te werken met de talenten van [regisseur] Matt Shakman en Christoph Waltz aan dit project dat ik ontwikkelde met het team van 1.21 en Toluca Pictures. En met MGM en Amazon Studios hebben we partners gevonden die niet bang zijn om gedurfd en explosief te zijn.

Seriemaker Tony Basgallop

Waltz kennen we vooral door zijn rollen in de films van Quentin Tarantino, zoals Inglourious Basterds (2009) en Django Unchained (2012). Voor beide films won hij de Oscar voor beste acteur in een bijrol. Onlangs was de acteur te zien in Bond-film No Time to Die (2021) en in 2022 zal hij te horen zijn als de vos in Guillermo del Toro's Guillermo del Toro's Pinocchio (2022).

Het is nog niet bekend wanneer de opnames starten van de Amazon-serie en wanneer The Consultant in première zal gaan.

Beeld: Via depositphotos
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Series Celebrities Video on demand Amazon Prime Video

Meer Amazon Prime Video

Meer Amazon Prime Video

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws