Paolo Sorrentino neemt ons mee achter de schermen van zijn Netflix-film 'The Hand of God' in nieuwe video

Paolo Sorrentino's nieuwe film The Hand Of God (2021) draait sinds vorige week in de bioscoop en verschijnt binnekort ook op Netflix. De Italiaanse regisseur baseerde de film deels op zijn eigen jeugd in Napels en in een nieuwe video neemt hij ons mee naar de stad van zijn kindertijd.
Sorrentino dwaalt door de straten van Napels terwijl hij ons ondertussen vertelt over vroeger en over het maken van zijn film. Hij komt langs een aantal plekken waar The Hand of God werd opgenomen, en die beelden worden afgewisseld met de beelden uit de film. Bekijk de hele video hier:
The Hand of God gaat over Fabietto Schisa, een jongen die opgroeit in het Napels van de jaren 80. In die periode gebeurt er van alles in de Italiaanse stad en Fabietto geniet er met volle teugen van, terwijl hij ook nadenkt over wat hij met zijn toekomst wil. De hoofdrollen in de film worden gespeeld door Filippo Scotti, Toni Servillo, Teresa Saponangelo, Marlon Joubert, Luisa Ranieri en Renato Carpentieri.
The Hand of God draait nu in de bioscoop en is vanaf 15 december ook te zien op Netflix.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!