Dramakomedie 'The White Lotus' krijgt vervolgserie, Aubrey Plaza speelt hoofdrol

Dramakomedie 'The White Lotus' krijgt vervolgserie, Aubrey Plaza speelt hoofdrol

Aubrey Plaza zal de hoofdrol spelen in het vervolg op de miniserie The White Lotus (2021– ). Eerder werd al bekend dat ook Michael Imperioli mee zal spelen in de nieuwe afleveringen van de duistere komedieserie van Mike White.

The White Lotus (2021‑ )
8.0
Volg de belevenissen van verschillende gasten en werknemers in een exclusief tropisch resort gedurende een week, terwijl met elke dag die voorbijgaat, een duistere complexiteit tevoorschijn komt in de perfecte reizigers, de vrolijke werknemers van het hotel en de idyllische locatie zelf.

De zesdelige serie verscheen afgelopen jaar en draaide om een groep bezoekers die op vakantie zijn in de White Lotus, een exclusief Hawaiiaans resort. De tweede serie, die ook geschreven, geregisseerd en geproduceerd zal worden door White, zal zich ergens anders afspelen. En in de nieuwe afleveringen kunnen we dus ook een nieuwe groep vakantiegangers verwachten, die samen naar een ander White Lotus resort afreizen.

Plaza zal Harper Spiller spelen, een vrouw die op vakantie gaat met haar man en zijn vrienden. Imperioli speelt Dominic Di Grasso, een man die reist met zijn bejaarde vader en zijn net afgestudeerde zoon. Het kan zijn dat Jennifer Coolidge, die ook meespeelde in de eerste afleveringen, ook weer mee zal spelen.

White produceert de serie samen met David Bernad en Mark Kamine voor HBO. De zes afleveringen van het eerste seizoen van The White Lotus zijn in Nederland te zien via Ziggo On Demand. Het is nog niet bekend wanneer de vervolgserie verschijnt.

Beeld: Still 'Best Sellers' via TMDb
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

SeriesThe White Lotus (2021– )

Meer series

Meer series

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws